Warsztaty "Dbaj o zdrowy kręgosłup"

  • 9.01.2018, 08:12 (aktualizacja 09.01.2018 08:21)
  • materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:
Warsztaty "Dbaj o zdrowy kręgosłup"
Studio Treningu Strefa Zdrowia wraz z partnerami: Bonne Sante oraz Souvre Internationale serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach "Dbaj o zdrowy kręgosłup". Uczestnictwo jest bezpłatne, organizowane w ramach 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zajęcia będą miały miejsce 13 stycznia o godzinie 14.00 przy ulicy Zamkowej 17 w Sanoku.

Zajęcia będą miały miejsce 13 stycznia o godzinie 14.00 przy ulicy Zamkowej 17 w Sanoku.

Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu profilaktyki, jak i terapii wad postawy oraz schorzeń kręgosłupa. Prowadząca: Katarzyna Twardzik to dyplomowany trener theraphy fitness, instruktor pilates, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem.

Przedmiotem warsztatów będzie:

· zdrowy kręgosłup, a wady postawy i funkcjonowanie na co dzień,

- indywidualna analiza postawy każdego uczestnika warsztatów,

- pokazowe zajęcia "zdrowy kręgosłup" na poziomie początkującym, z ewentualnymi modyfikacjami dla bardziej zaawansowanych osób,

- nauka najlepszych ćwiczeń terapeutycznych: wzmacniających, rozciągających i rozluźniających pod kątem konkretnych problemów z kręgosłupem,

- dbanie o kręgosłup każdego dnia - jak unikać przeciążeń, jak aranżować miejsce pracy, co robić codziennie aby uniknąć problemów z kręgosłupem.

W ramach warsztatów będzie można również skorzystać ze wskazówek i porady dietetycznych oraz wykonać analizę składu ciała. Będzie też można wypróbować darmową kurację regeneracyjną na dłonie wykonywaną za pomocą kosmetyków kolagenowych organizowaną przez Souvre internationale.

Po warsztatach zorganizowana zostanie licytacja, w której nagrodą będzie miesięczna kuracja w Gabinecie dietetycznym Bonne Sante oraz miesięczna opieka Trenera Personalnego w Strefie Zdrowia.

Uzyskane środki pieniężne z przeprowadzonej licytacji oraz dobrowolnego wkładu  indywidualnego w całości zostaną przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe