Pierwsza edycja plebiscytu "Bieszczadzki Leśnik"

  • 10.01.2018, 05:00 (aktualizacja 12.02.2018 13:43)
  • Anna Twardy
Pierwsza edycja plebiscytu
Do 29 grudnia nasi czytelnicy mogli zgłaszać swoich kandydatów do pierwszej edycji plebiscytu "Bieszczadzki Leśnik". W konkursie weźmie udział siedmiu leśników z bieszczadzkich nadleśnictw.

Przedstawiamy wszystkich kandydatów. W kolejnych numerach Korso Gazety Sanockiej będziemy prezentować osobno każdego z nich. Napiszemy o ich pracy, działalności i pasjach.

Wybierzcie swoich faworytów i oddajcie na nich głosy. A głosować można za pomocą SMS-ów. Przy nazwiskach leśników znajduje się treść SMS-a, jaką należy wysłać pod numer 7248. Swój głos można również oddać za pomocą kuponu, który zamieszczamy w naszej gazecie. Głos na kuponie posiada wartość dwóch punktów, zaś oddany za pomocą SMS - 1 punkt.

W naszym konkursie biorą udział osoby na co dzień związane z pracą w lesie z powiatu sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego. To ludzie z pasją, którzy w istotny sposób przyczyniają się do poprawy środowiska naturalnego, dbają o zwierzęta, robią coś, co zasługuje na podziw i uznanie.

Anna Twardy

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe