Gehenna niepełnosprawnych

  • 16.08.2016, 05:02
  • Ilona Pietrzkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Gehenna niepełnosprawnych pixabay.com
Problem nieprzystosowania otoczenia do potrzeb osób niepełnosprawnych wciąż jest aktualny. Jak temu zaradzić? W jaki sposób walczyć z barierami architektonicznymi w mieście?

Sanok to piękne miasteczko. Położone u samego serca urokliwych Bieszczadów. Ale od lat jego nieprzystosowanie dla osób niepełnosprawnych sprawia wiele kłopotów. Nie każdy niepełnosprawny jednak jest na tyle odważny, aby zawalczyć o siebie i poprawę swego bytu w okrutnym i znieczulonym społeczeństwie. Niektórzy siedzą w domu i płaczą w poduszkę. Z pewnością chcieliby wybrać się na miasto i zobaczyć, jak wygląda świat, ale na ulicach brakuje udogodnień.

Więcej w 32 numerze Korso Sanockie

Ilona Pietrzkiewicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
MOTYL
MOTYL 17.08.2016, 02:19
WCALE NIE LEPIEJ JEST W LESKU, PEŁNO PROGÓW NIE DO PRZEBYCIA DLA WÓZKÓW.

Pozostałe