Przerwa zimowa w pracach przy obwodnicy Sanoka

  • 26.01.2018, 07:09
  • ST

Podziel się:

Oceń:

Przerwa zimowa w pracach przy obwodnicy Sanoka pixabay.com
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, oddział w Rzeszowie, wydała oświadczenie dotyczące realizacji prac przy obwodnicy Sanoka.

Z oświadczenia wynika, że obecnie trwa przerwa zimowa.

- Zgodnie z Subklauzulą 8.2 WK do czasu realizacji robót nie wlicza się okresów zimowych tj. od 15 grudnia do 15 marca - czytamy w oświadczeniu. - W tym czasie na budowie prowadzone są jedynie te prace, na realizację których pozwalają warunki atmosferyczne. Aktualnie wykonawca realizuje tylko roboty przezbrojeniowe.  Równocześnie informujemy, że roboty budowlane nie mogą być prowadzone z powodu trwania ratowniczych badań archeologicznych.

Konserwator zabytków określił termin ich zakończenia do końca maja.

ST

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe