Gdzie ta latarnia

  • 31.01.2018, 05:50
  • at

Podziel się:

Oceń:

Gdzie ta latarnia Fot. Anna Twardy Już wkrótce na rondzie w miejscu resztek zniszczonego oświetlenia stanie nowa latarnia.
Pod koniec listopada 29-latek samochodem uderzył w latarnię na rondzie Zdzisława Beksińskiego w Sanoku. Do tej pory zniszczeń nie naprawiono, a pozostałości po latarni nie są dobrą wizytówką miasta. Mieszkańcy pytają, kiedy na rondzie w końcu pojawi się oświetlenie.

Sprawę zgłosił nam jeden z czytelników, który zwrócił uwagę, że uszkodzona latarnia sporych rozmiarów już od prawie dwóch miesięcy leży w krzakach za rondem. Pytania w tej sprawie wysłaliśmy do urzędu miasta w piątek, 19 stycznia. Kilka dni później uzyskaliśmy odpowiedź, że resztki przedmiotu Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej, które serwisuje i konserwuje oświetlenie miejskie, posprzątało 22 stycznia.

Jak informuje Zbigniew Chmura z UG w Sanoku, nowa latarnia stanie na rondzie do końca lutego tego roku z uwagi na konieczność wykonania jej specyficznych elementów. Koszt montażu to około 10 tys. zł netto. Kwotę pokryje ubezpieczenie infrastruktury miasta.

at

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
pytam
pytam 02.02.2018, 20:47
Jak to kwotę 10 tys. zł netto pokryje ubezpieczenie infrastruktury miasta? Czyżby latarnia wjechała w samochód? A od czego OC tego nieuważnego kierowcy???????

Pozostałe