Korso Gazeta Sanocka nr 5/2018

  • 01.02.2018, 06:32 (aktualizacja 08.02.2018, 08:26)
  • red.

Podziel się:

Oceń:

Korso Gazeta Sanocka nr 5/2018 red.
Nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka jest już w kioskach

Kim jest zwyrodnialec
W pobliżu Wetliny znaleziono martwego lisa zawieszonego na drzewie niedaleko ambony myśliwskiej. Post, który pojawił się na portalu społecznościowym Fundacji Dziedzictwa Przyrodniczego, wywołał lawinę komentarzy i spekulacji na temat tego, kto odpowiada za bestialskie potraktowanie zwierzęcia.

Na ulicy Krakowskiej w Sanoku znaleziono zwłoki starszej kobiety
Do tragicznego odkrycia doszło w środę (31 stycznia) na ulicy Krakowskiej w Sanoku. Dlaczego kobieta błąkała się po Sanoku w piżamie?

Komańcza - najbardziej zadłużona gmina w powiecie sanockim
Ministerstwo Finansów przekazało w grudniu ubiegłego roku Polskiej Agencji Prasowej dane dotyczące zadłużenia poszczególnych gmin w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Postanowiliśmy sprawdzić, jak radzą sobie samorządy w powiatach: sanockim, leskim i bieszczadzkim.

Edward Orłowski - leśnik, który uczy sekretów lasu
Przedstawiamy sylwetkę czwartego kandydata do tytułu Bieszczadzki Leśnik w plebiscycie organizowanym przez Korso Gazetę Sanocką. To Edward Orłowski, st. specjalista ds. ochrony lasu w Nadleśnictwie Komańcza.

Sanoczanie chcą się ślizgać, ale brakuje miejsca
Sztuczne lodowisko i tor lodowy w niewielkim mieście, jakim jest Sanok, powinny być - jak się wydaje - dostępne dla wszystkich non stop. Jednak duże zainteresowanie sportowców i turystów tymi obiektami może być dla mieszkańców zarówno powodem do dumy, jak i do irytacji.

Pozamiatali w Szczyrku
Katarzyna Szewczyk i Łukasz Dziuban odnieśli sukces w Szczyrku w biegu 24-godzinnym. Spora grupa biegaczy z regionu zmierzyła się z zimową odsłoną bieszczadzkiego maratonu. Rywalizowali też narciarze.

Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu
10. obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu w podkarpackich miastach i miasteczkach trwały przez tydzień – od 22 do 28 stycznia.

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

red.

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe