Korso Gazeta Sanocka nr 6/2018

  • 8.02.2018, 07:00 (aktualizacja 15.02.2018 11:13)
  • Redakcja
Korso Gazeta Sanocka nr 6/2018
Nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka jest już w kioskach. A w nim:

Natalia walczy o życie

32-letnia Natalia Grad z Prusieka od ponad roku choruje na nowotwór - chłoniaka śródpiersia. Dotychczasowa terapia nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Nadzieją na pokonanie raka jest lek ostatniej szansy.

 

Dramatyczne spotkanie z niedźwiedzicą
O sporym szczęściu może mówić mieszkaniec Czaszyna w gminie Zagórz, którego w ubiegłym tygodniu zaatakowała niedźwiedzica. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Krośnie.

 

Bój o działkę z gminą Solina

Przez lata jedna z piękniejszych tras spacerowych w okolicach Jeziora Solińskiego miała nieuregulowaną sprawę prawną pomiędzy prywatnym właścicielem a gminą Solina.

 

Łukacijewska: w polityce nic nie trwa wiecznie

Lubi gotować, czytać książki i pracować w ogródku. Po domu chodzi w dresach. O tym, jaka jest naprawdę, o jej sukcesach i porażkach w polityce oraz o perspektywach rozwoju Sanoka, z europoseł Elżbietą Łukacijewską rozmawia Sabina Tworek.

 

Sołtysi muszą poczekać na podwyżki

Upadł pomysł podwyżek diet dla przewodniczących zarządów osiedli i sołtysów. Przynajmniej na razie.

 Prawie wszyscy radni są przychylni, ale istnieją rozbieżności co do tego, jak mają się rozkładać nowe płace. Doszło do ostrej wymiany zdań na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Zagórzu.

 

Roman Pasionek - leśnik, który uwiecznia las

Przed nami kolejny, piąty już kandydat do tytułu Bieszczadzki Leśnik w plebiscycie organizowanym przez Korso Gazetę Sanocką. Tym razem przedstawiamy sylwetkę Romana Pasionka, leśniczego leśnictwa Bukowiec w Nadleśnictwie Baligród.

 

Piotr Nałęcki wygrał prawie wszystkie biegi

Na początek Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych łyżwiarze SKŁ "Górnik" Sanok otworzyli wór z medalami. Spora w tym zasługa Piotra Nałęckiego, który wygrał prawie wszystkie biegi w kategorii junior młodszy.

 

Wszystko o miłości czyli nasz walentynkowy konkurs

W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs, w którym prosiliśmy czytelników o opisanie historii poznania swojej drugiej połówki.

Do wygrania była podwójna wejściówka na walentynkowy bal w Pałacu w Olszanicy połączony z noclegiem.

Na konkurs wpłynęło pięć prac. Komisja konkursowa, w skład której weszła redaktor naczelna i dziennikarze Korso Gazety Sanockiej, burzliwie obradowała.

 

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Redakcja

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe