WRACAMY DO TEMATU: Będzie bezpieczniej przed Szkołą Podstawową nr 9 w Sanoku?

  • 14.02.2018, 08:00
  • AS
WRACAMY DO TEMATU: Będzie bezpieczniej przed Szkołą Podstawową nr 9 w Sanoku? Agnieszka Szczepańska Wydaje się to niemożliwe, a jednak: samochody na parking pod SP 9 wjeżdżają i wyjeżdżają po przejściu dla pieszych.
W jednym z numerów Korso Gazety Sanockiej alarmowaliśmy, że samochody na parking pod Szkołą Podstawową nr 9 w Sanoku (do niedawna Gimnazjum nr 4) wjeżdżają i wyjeżdżają po pasach, ponieważ przejazd prowadzi wprost przez przejście dla pieszych.

Do problemu odniósł się Wojciech Naparła, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg.

W piśmie przesłanym do naszej redakcji zapewnił, że zwróci się z wnioskiem do Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego celem poprawy bezpieczeństwa pieszych na ul. Jana Pawła II w obrębie Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku.

Dyrektor Naparła poinformował też, że droga powiatowa nr 2232R ul. Jana Pawła II w Sanoku jest po przebudowie, wykonanej w roku 2009 przez powiat sanocki, zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym oraz zatwierdzoną stałą organizacją ruchu

 

AS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe