KRONIKA POLICYJNA: złodziej przetworów, kieszonkowiec w autobusie i kradzież fiata

  • 28.02.2018, 14:57
  • at/Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Podziel się:

Oceń:

KRONIKA POLICYJNA: złodziej przetworów, kieszonkowiec w autobusie i kradzież fiata KPP Sanok
W tym tygodniu w powiecie sanockim dochodziło do wielu kradzieży. Nie zabrakło też nietrzeźwych kierowców i kolizji drogowych.

Niebezpieczny znajomy

20 lutego na ulicy Jana Pawła II w Sanoku znajomy 39-letniej kobiety groził jej pozbawieniem życia i zdrowia.

Wandal zniszczył samochód

Na ulicy Topolowej w Sanoku 20 lutego nieznany sprawca oblał jakąś substancją pojazd marki Opel należący do mieszkańca powiatu sanockiego. Straty oszacowano na 600 zł.

Nietrzeźwi kierowcy

W Nowosielcach 20 lutego policjanci zatrzymali kierowcę pojazdu marki Daewoo. 49-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego kierował w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.36 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na ulicy Lipińskiego w Sanoku 23 lutego funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, 41-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.45 mg/l.

W Nowosielcach 24 lutego kierowca samochodu marki Volkswagen kierował w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.31 mg/l .

Zaatakowany przez nieznajomych

W Mymoniu 20 lutego nieznani mężczyźni zaatakowali i pobili 27-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, gdy ten wracał do domu. Mężczyzna doznał urazu klatki piersiowej oraz głowy.

Kieszonkowiec w autobusie

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 21 lutego w autobusie złodziej ukradł z torebki mieszkanki powiatu sanockiego portfel, w którym było 250 zł oraz dokumenty.

Ucieczka z miejsca zdarzenia

Na ulicy Chełmońskiego w Sanoku 22 lutego kierowca samochodu marki Opel prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i najechał na dwa zaparkowane samochody marki Mercedes i Citroen, które  uszkodził. Po zdarzeniu mężczyzna wraz z pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia, pozostawiając pojazd. Po rozpoczętych poszukiwaniach policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn i osadzili go w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Badanie na stan trzeźwości wykazało u niego 0,80 mg/l.

Łakomstwo na przetwory

23 lutego złodziej po otwarciu kłódki dopasowanym kluczem z drewnianej szafy stojącej na korytarzu w kamienicy przy ulicy Lwowskiej w Sanoku zabrał słoiki z przetworami oraz pisanki. Straty oszacowano na 120 zł. Kradzież zgłosił 67-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Nieudana kradzież

Na ulicy Jagiellońskiej w Sanoku 23 lutego nieznany mężczyzna przywłaszczył sobie należący do 70-letniej mieszkanki powiatu sanockiego telefon komórkowy o wartości ponad 1600 zł. Policjanci ustalili sprawcę, którym okazał się 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Odzyskany telefon zwrócono właścicielce.

Złodzieje fiata

Na ulicy Dembowskiego w Sanoku 24 lutego nieznany sprawca ukradł znajdujący się na przyblokowym parkingu pojazd marki Fiat. Właściciel, mieszkaniec powiatu sanockiego, wartość samochodu oszacował na 1000 zł. Ponadto w  pojeździe znajdowały się dokumenty. Policjanci odnaleźli uszkodzony pojazd w Trepczy i zatrzymali dwóch mężczyzn.

Nieuwaga czy alkohol

W Woli Piotrowej 24 lutego 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem osobowym marki Volkswagen w stanie nietrzeźwości. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Samochód dachował. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, ale policjanci odnaleźli go. I badanie na stan trzeźwości wykazało 0,59 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Komórkowy złodziej

Na ulicy Kwiatowej w Zagórzu 25 lutego złodziej w nieustalonych okolicznościach zabrał mieszkańcowi powiatu sanockiego telefon komórkowy marki Sony o wartości 450 zł.

 

at/Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe