Korso Gazeta Sanocka nr 9/2018

  • 01.03.2018, 07:00 (aktualizacja 18.03.2018, 20:51)
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Korso Gazeta Sanocka nr 9/2018
Nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka jest już w kioskach. A w nim:

Bohaterowie naszych czasów

Józef Baszak, prezes Sanockiej Fundacji Ochrony Zdrowia i Mirosław Kaźmierczak, trener UKS Spartanie Zahutyń, nominowani do nagrody im. Jana Rodowicza "Anody" przyznawanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego.

Sanoczanie ślą skargi na wiceburmistrza

Mieszkańcy bloku przy ulicy Mickiewicza 6 w Sanoku skierowali kilka skarg na działanie burmistrza. Zarzucają mu m.in. prowadzenie nieoficjalnych rozmów z komendantem powiatowym policji w sprawie przesunięcia przejścia dla pieszych na ulicy Kazimierza Wielkiego oraz sugerowanie, że policjanci głosowali pod presją.

Zastępca komendanta policji odwołany

Powiatowa Komenda Policji w Sanoku została bez zastępcy. Komisarz Grzegorz Stachyra stracił stanowisko.

Oskórowany wilk - złapmy oprawców

O sprawie poinformowała na swojej stronie internetowej Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze. Wilka znaleziono 3 lutego. Do tej pory sprawcy nie ustalono. Sprawę bada prokuratura.

Marysia Kozimor w finale konkursu gitarowego

Maria Kozimor, uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sanoku, zakwalifikowała się do finału prestiżowego konkursu gitarowego. Marysia gra na gitarze pod opieką dr Iwony Bodziak.

Sprinterki Komunalnych na podium

Podopieczne Marcina Zapała zdominowały rywalizację sprintu na 60 metrów podczas Halowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego dzieci starszych.

Redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe