Święto Kobiet w Besku FOTO i FILM

  • 14.03.2018, 15:11 (aktualizacja 15.03.2018, 10:38)
  • at

Podziel się:

Oceń:

Święto Kobiet w Besku FOTO i FILM Anna Twardy Panie z Klubu Seniora w Besku przygotowały skecze i układy taneczne.
Mieszkańcy Beska świętowali Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny. Wieczór umiliły występy kabaretowe i muzyczne.

Spotkanie zorganizowano w Gminnym Ośrodku Kultury w Besku w sobotę, 10 marca. Impreza rozpoczęła się od wspólnych życzeń i zaśpiewania "Sto lat". Wieczór wypełnił się dźwiękami starych piosenek i zabawnych kabaretów. Na uczestników czekały słodkości.

- Pamiętam różne etapy świętowania Dnia Kobiet - mówił w swoim przemówieniu Mariusz Bałaban, wójt gminy Besko. - Pamiętam, że nasi ojcowie bardziej świętowali ten dzień niż kobiety. Pamiętam też, jakim to problemem dla mnie jako chłopca i moich kolegów było doniesienie całego goździka do szkoły dla pań. Ten kwiatek zawsze się łamał. Próbowaliśmy go szpilkami stawiać do pionu, ale to się już nie udawało. Ta forma czczenia Dnia Kobiet, która jest coraz częściej stosowana, jest godna waszego święta. Cieszę się, że w takich okolicznościach spotykamy się tutaj. Wiele zawdzięczamy kobietom i wiele podziękowań im się należy. Jesteście najistotniejszym elementem naszego życia.

Na scenie zaprezentowały się dzieci, które pod kierownictwem Zbigniewa Zielonki zaśpiewały przeboje Filipinek i Eugeniusza Bodo, młodzież w znanych i lubianych piosenkach, np. Aleksandra Wielobób w repertuarze Alicji Majewskiej oraz Maryli Rodowicz, Magdalena Żółkiewicz z przebojem "Nie płacz Ewka", a także Aniela Iżowska, Izabela Tomporowska, Magdalena Fydrych i Paulina Wielobób. Dużą niespodziankę sprawili paniom panowie, którzy w składzie: Zbigniew Zielonka, wójt Mariusz Bałaban, Andrzej Szałankiewicz i Adam Robel zaśpiewali nie

tylko "Sto lat", ale również słynny przebój Andrzeja Rosiewicza "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny". Panie z Klubu Seniora pod opieką Adama Robla, instruktora GOK, zatańczyły dla publiczności polkę i walca. Salwę śmiechu wywołały skecze przygotowane przez seniorki - "Mirek i Lucyna" i "Ośrodek zdrowia", a także przez młodzież "Mama Wandzia jedzie windą".

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

at

Zdjęcia (65)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe