Ciarko KH 58 Sanok Najpopularniejszą Drużyna Roku 2017 Korso Gazety Sanockiej

  • 16.03.2018, 12:42 (aktualizacja 16.03.2018, 13:42)
  • Krzysztof Lubomski

Podziel się:

Oceń:

Ciarko KH 58 Sanok Najpopularniejszą Drużyna Roku 2017 Korso Gazety Sanockiej Krzysztof Lubomski Nagrodę dla drużyny odebrali prezesi Jakub Górski i Hubert Paszkiewicz. Dziękują za głosy wszystkim czytelnikom.
Drużyną roku została reaktywowana seniorska drużyna hokejowa występująca w II lidze słowackiej pod nazwą Ciarko KH 58 Sanok.

Przy okazji wręczenia nagród nie mogliśmy nie spytać się prezesa Jakuba Górskiego o plany na przyszłość klubu.

Ostatnimi laty po zakończeniu sezonu zawsze drżeliśmy o przyszłość seniorów. Mam nadzieję, że teraz kibice mogą spać spokojnie.

Oficjalnie mogę powiedzieć, że drużyna zagra w następnym sezonie. Są różne oferty, między innymi możliwość powrotu do Polski. Rozważamy każdy możliwy scenariusz. Minimum, które jest na przyszły sezon, to rywalizacja na tym samym poziomie rozgrywkowym, na którym graliśmy w tym roku.

Wydaje się, że gra na Słowacji spełniła oczekiwania kibiców.

Druga liga słowacka jest o tyle cenna, że umożliwia zbudowanie kontaktów i poznanie czegoś innego. Istotne jest to, że są kibice i atmosfera. Najważniejsze, żeby byli usatysfakcjonowani i wierzyli w ten projekt. Jeżeli nie będzie na trybunach kibiców, to nie ma sensu tego robić.

Firma Ciarko nadal będzie łożyć na sanocki hokej?

Ryszard Ziarko zapewnił, że nadal będzie wspierał drużynę. Chcemy mieć wiarygodnych i rzetelnych partnerów, żeby projekt mógł mieć przyszłość.

Krzysztof Lubomski

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe