Dzieci z in vitro

  • 26.08.2016, 05:02
  • Ilona Pietrzkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Dzieci z in vitro pixabay.com
Małżeństwa, pary, samotne kobiety. Bywa, że starają się o dziecko latami. Tylko oni wiedzą, jak długa jest droga od pomyślnego zapłodnienia do cudu narodzin. Ile prób i trudnych decyzji muszą podjąć, aby ich marzenia o posiadaniu potomstwa stały się rzeczywistością.

Takie możliwości daje metoda zapłodnienia pozaustrojowego in vitro. Aneta pochodząca z powiatu sanockiego zawsze była typem indywidualistki i buntowniczki. Uważała, że nie dla niej jest stały związek, małżeństwo i dzieci. Skończyła studia z wyróżnieniem, zaczęła pracować zawodowo i robić karierę w bankowości. W międzyczasie wyszła za mąż, ale równie szybko się rozwiodła. Jej bardzo religijna rodzina traktowała to jako ujmę na honorze. Kobieta zupełnie poświęciła się pracy, osiągając coraz wyższe stanowiska w firmie. Pracowała po kilkanaście godzin, ale pozwalało jej to na takie zorganizowanie dnia, by miała możliwość prowadzić zdrowy i sportowy tryb życia. To wtedy najbardziej się dla niej liczyło. Zgrabna sylwetka, oszałamiający wygląd, nowy samochód i apartament w centrum jednego z większych miast w Polsce. Teraz ma 38 lat i wie, że gdyby miała jeszcze jedną szansę, podejmowałaby inne decyzje. 

Więcej w 34 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Ilona Pietrzkiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe