Inwestycje dla Bieszczadów

  • 23.03.2018, 05:47
  • fb Marek Andruch/as

Podziel się:

Oceń:

Inwestycje dla Bieszczadów fb Marek Andruch Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz (druga od lewej) symbolicznie przekazała karetkę dla szpitala w Ustrzykach Dolnych, który reprezentowała dyrektor Dorota Łukaszyk (druga od prawej).
Ustrzycki szpital otrzymał sprzęt wartości 1 mln 200 tys zł. Ponadto powiat bieszczadzki uzyska w tym roku ponad pół miliona złotych wsparcia z budżetu państwa.

Jak informuje starosta bieszczadzki Marek Andruch, 13 marca SP ZOZ w Ustrzykach Dolnych otrzymał sprzęt zakupiony z rezerwy premiera, wartości ponad 1 mln 200 tys. zł. Dla szpitala zakupiono karetkę, a także sterylizator, aparat do znieczulenia, trzy respiratory, łóżko na blok operacyjny oraz stanowisko OIT.

Powiat bieszczadzki otrzyma również z budżetu państwa 600 tys. zł, które zostaną  przeznaczone na inwestycje w edukację oraz opiekę społeczną. Łączna wartość inwestycji w tych dziedzinach wyniesie około 1 mln zł.

 

fb Marek Andruch/as

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe