Monitoring w Zahutyniu. Czy to realne?

  • 7.04.2018, 18:33
  • Krzysztof Lubomski
Podziel się:
Oceń:
Monitoring w Zahutyniu. Czy to realne? pixabay.com
Kamil Batruch, sołtys Zahutynia, zwrócił się do gminy o zabezpieczenie pieniędzy na zakup i montaż monitoringu na terenie Domu Ludowego.

 Pismo zostało przedstawione Ernestowi Nowakowi, burmistrzowi gminy Zagórz, celem ewentualnego pozyskania funduszy ze środków przeciwdziałania alkoholizmowi.

– Wnioskowałem o kamery, ponieważ niestety zaistniało kilka aktów wandalizmu w obrębie Domu Ludowego – tłumaczy sołtys. – Jest to miejsce, z którego każdy mieszkaniec ma prawo korzystać, ale i o nie dbać. Ten budynek to nasze wspólne dobro. Czasami niektórym mieszkańcom, a zwłaszcza tym młodym, wydaje się, że skoro wspólne, to niczyje, a na pewno nie moje. Kamery pozwolą na lepszą kontrolę tego, co dzieje się na terenie działki.

Krzysztof Lubomski
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------