Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w sprzedaży

  • 11.04.2018, 19:30 (aktualizacja 07.05.2018 20:51)
  • Red.
Podziel się:
Oceń:
Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w sprzedaży
Przeczytacie w nim wiele interesujących artykułów.

5 procent, i można żyć
Nauczyciele otrzymali zapowiadane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podwyżki płac. Niektórzy pedagodzy z Sanoka głośno mówią, że podwyżki są żenujące. Inni skarżą się, że zawód nauczyciela traci na znaczeniu.

MOPS Sanok nie skorzysta
W związku z poszerzeniem kryteriów udziału samorządów w rządowym programie "Opieka 75+" zwróciliśmy się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku z pytaniem, czy skorzysta z tej możliwości. Poniżej publikujemy odpowiedź, którą otrzymaliśmy.

Parking pilnie potrzebny
Niestety także i w naszym mieście samochodów przybywa niewspółmiernie do liczby parkingów. Problem m.in. z zaparkowaniem aut przed budynkami szkół coraz częściej i głośniej zgłaszają zdesperowani rodzice.

Andrzej Chrobak
Już w trakcie kampanii wyborczej wiele mówiło się o trudnościach finansowych, w jakie popadł powiat w trakcie kadencji 2010-2014. Jednak nie zdawałem sobie sprawy ze skali problemu.

Hekatomba na Stróżowskiej
Zaniepokojeni czytelnicy prosili nas o wyjaśnienie przyczyn masowej wycinki drzew przy ulicy Stróżowskiej w Sanoku, po lewej stronie, tuż za tzw. starą prochownią.

Wstydem w polityków PiS
"Konwój wstydu", jak głoszą hasła Platformy Obywatelskiej, zawitał do Sanoka. Tym samym okres batalii przedwyborczej zaczął coraz bardziej nabierać rozmachu.

Sanoczanie nie chcą więzienia
Po lekturze tekstu, który ukazał się w nr 14 Korso Gazecie Sanockiej w dniu 5 kwietnia 2018 r. burmistrz Tadeusz Pióro zabrał głos.

Przepychanki o kolej
Radni powiatu sanockiego zadeklarowali pomoc finansową dla kolei. W ich ślad poszli niektórzy radni gminni. Statystyki jednak pokazują, że pasażerowie coraz mniej są zainteresowani podróżą pociągami i częściej wybierają inne środki transportu.

Dzienne centrum dobroci
Mieszczą się w małym, skromnym budynku. Ale to, co robią, wykracza poza granice sołectwa i gminy, ponieważ dają uśmiech i radość osobom schorowanym i niepełnosprawnym.

 

Zapraszamy do kiosków.

Red.

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ręce opadają i nic z tą "drogą" nie można zrobić, odbijanie piłeczki trwa nadal
Ręce opadają i nic z tą "drogą" nie można zrobić, odbijanie piłeczki trwa nadal 12.04.2018, 15:24
Odnośnie parkingów - jeszcze trochę i zaczną tymi autami do szkół i przedszkoli wjeżdżać. Ciężko auto zostawić i kilka kroków podejść? To co odbywa się codziennie pod SP4 woła o pomstę do nieba!!! Osoby decyzyjne mają problem dosłownie w d...Wiem że wszystkim się rano śpeszy, wystarczy 10-15 minut wcześniej pójść spać. Część rodziców potrafi nawet jechać chodnikiem, żeby było szybciej. Wszystko pod samym blokiem JPII 45

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------