Gajowa jak autostrada [ZDJĘCIA]

  • 12.04.2018, 17:46 (aktualizacja 18.04.2018 14:31)
  • Agnieszka Szczepańska
Podziel się:
Oceń:
Gajowa jak autostrada [ZDJĘCIA] Agnieszka Szczepańska
Na bieżąco śledzimy postępy prac określanych fachowo jako "Budowa drogi leśnej Sanok ul. Gajowa", ponieważ okolice Skansenu i dawnego poligonu wojskowego to ulubione miejsce rekreacji wielu sanoczan.

Roboty wykonawca realizuje w cyklu dwuletnim. Rozpoczęły się 28 sierpnia ubiegłego roku, a ich zakończenie planowane jest na 31 października  bieżącego roku.

W latach 2014-2016 opracowano dokumentację projektową. W 2017 r. wykonano roboty ziemne, przepusty, część warstw konstrukcyjnych objętych projektem. Natomiast w tym miesiącu przystąpiono do realizacji pozostałych robót objętych zakresem.

Jak informuje nadleśniczy Andrzej Dąbrowski z Nadleśnictwa Brzozów, koszt inwestycji to 2 mln 253 823 zł.

Ulica Gajowa była przez pewien czas niemal niedostępna. Nie tylko z powodu prowadzonych prac i zamknięcia drogi dla ruchu, ale też z uwagi na ogromne błoto, spowodowane przez ciężki sprzęt i roztopy. Teraz jednak droga, utwardzona i wyłożona tłuczniem, wysuszona wiosennym słońcem, zachęca do spacerów i uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

Agnieszka Szczepańska

Zdjęcia (44)

Podpięte galerie zdjęć:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------