W Sanoku aż roi się od śmieci [ZDJĘCIA]

  • 13.04.2018, 09:14 (aktualizacja 13.04.2018 09:22)
  • Red.
Podziel się:
Oceń:
W Sanoku aż roi się od śmieci [ZDJĘCIA] Czytelniczka Taki widok możemy spotkać spacerując po Sanoku.
Napisała do nas zbulwersowana czytelniczka, która prosi o interwencję w tej sprawie.

- Niestety znowu mam powód, żeby interweniować za pośrednictwem Gazety Sanockiej - czytamy, - Co roku na wiosnę pojawia się ten sam  problem - śnieg się topi i widzimy zaśmiecony teren. Jak bardzo, przekonałam się chodząc brzegiem Sanu przy Kauflandzie, oraz ulicą H. Sawickiej.  W dzielnicy Olchowce śmieci najbardziej widoczne są wzdłuż ulicy Witkiewicza, na zadrzewionym obszarze, gdzie obecnie kwitną wiosenne kwiatki.
Dlaczego pracownicy Zakładu Oczyszczania Miasta nie zbierają rozrzuconych śmieci, które leżą w pobliżu pojemników? Przecież to oni powinni dbać o czystość miasta, ograniczają się tylko do opróżniania pojemników.
- Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w lesie przy uczęszczanej ścieżce,nieopodal stawów - dodaje kobieta. - Nagromadzenie pustych butelek plastikowych, oraz potłuczonego szkła i innych śmieci jest jak na wysypisku. Możliwe, że butelki są zostawiane przez rowerzystów, którzy tutaj urządzili tor do jazdy. Kto ma dbać o porządek w takich miejscach?  Powinna interweniować ochrona środowiska, dzielnicowy, radny, straż leśna, straż miejska oraz mieszkańcy.
Proszę Redakcję o pomoc, może ktoś zainteresuje się tym problemem. Sanok ma piękne położenie, zależy nam,żeby miasto było atrakcyjne dla mieszkańców i przyjezdnych.
Nie będzie takie, jeżeli nie zadbamy o czystość - apeluje.
Wysyłam zdjęcia, tylko niektórych miejsc, na pewno jest ich więcej w mieście i okolicy.

Temat szerzej opiszemy w wydaniu Korso Gazety Sanockiej 19 kwietnia.

 

Jeśli macie zdjęcia śmieci,prosimy o wklejanie ich w komentarzu.

Red.

Zdjęcia (18)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------