KRONIKA POLICYJNA: zuchwali złodzieje, nietrzeźwi kierowcy i niebezpieczni znajomi

  • 18.04.2018, 11:29 (aktualizacja 18.04.2018, 11:41)
  • at/Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Podziel się:

Oceń:

KRONIKA POLICYJNA: zuchwali złodzieje, nietrzeźwi kierowcy i niebezpieczni znajomi KPP Lesko Kierowcy w powiecie sanockim nadal decydują się na jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.
W ostatnim tygodniu doszło do kilku kradzieży w Sanoku, zaś na drogach w powiecie policjanci z sanockiej komendy zatrzymują kolejnych pijanych kierowców. Brak rozwagi wciąż króluje na ulicach.

Porysowana szyba

Na ulicy Jana Pawła II w Sanoku 11 kwietnia nieznany sprawca porysował przednią szybę w samochodzie marki Audi. Wartość strat mieszkaniec powiatu sanockiego szacuje na kwotę 1000 zł.

Nietrzeźwi kierowcy

W Woli Sękowej 12 kwietnia 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.65 mg/l, II - 0.65 mg/l, zaś III - 0.58 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Nowym Łupkowie 15 kwietnia kierowca samochodu marki Volkswagen znajdował się pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 1,24 mg/l, II - 1,28 mg/l, III - 1.11 mg/l. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. W trakcie prowadzonych czynności kierowca chciał  wręczyć łapówkę interweniującym policjantom w zamian za odstąpienie od prawnie wykonywanych czynności służbowych. Nietrzeźwego zatrzymano w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Groźby znajomego

Na ulicy Bieszczadzkiej w Besku 12 kwietnia znajomy groził telefonicznie mieszkance powiatu sanockiego pozbawieniem życia i utraty zdrowia. Kobieta w obawie o własne bezpieczeństwo zgłosiła zdarzenie policji.

Złodziej w domu

Na ulicy Kruczej w Sanoku 13 kwietnia złodziej po pokonaniu zabezpieczeń wszedł do wnętrza budynku. Ukradł telefon komórkowy marki Samsung oraz portfel wraz z zawartością. Pokrzywdzona oszacowała straty na około 1000 zł.

Udany połów

Na ulicy Okulickiego w Sanoku 14 kwietnia nieznany sprawca włamał się do pomieszczeń firmy, skąd zabrał dwa monitory komputerowe LCD o wartości około 1000 złotych oraz około 500 złotych. Kradzież zgłosił 57-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

 

at/Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe