Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych

  • 21.04.2018, 20:08
  • Wojciech Dyląg
Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych
Zakład Ubezpieczeń Społecznych już po raz trzeci organizuje w Rzeszowie organizuje Ogólnopolską Konferencję w ramach Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych.

Współorganizatorem wydarzenia jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP.

Jak wskazuje Wojciech Dyląg - pomysłodawca Konferencji a obecnie regionalny rzecznik prasowy ZUS w woj. podkarpackim:

„Celem realizowanego przedsięwzięcia jest promowanie ochrony pracy i zdrowia w pracy,
popularyzację prawa i bezpieczeństwa pracy a także zwrócenie roli ubezpieczeń społecznych w życiu każdego z nas.
Konferencja od kilku lat stanowi merytoryczne i praktyczne wsparcie pracodawców w zakresie budowy kultury bezpieczeństwa pracy.
Poszczególni prelegenci motywują przedsiębiorców do rozwoju oraz tworzenia bezpiecznych miejsc pracy z wykorzystaniem wsparcia
instytucji administracji publicznej oraz organizacji otoczenia biznesu.


Zależy nam także na zwróceniu uwagi na wymiar społecznej odpowiedzialności uczestników rynku pracy w kontekście dbania o bezpieczeństwo,
zdrowie i życie podczas świadczenia pracy i podnoszeniu poziomu wiedzy na temat świadczeń przysługujących z tytułu wypadków przy pracy.
Konferencja tym samym wpisuje się w działania prewencyjno-rehabilitacyjne Zakładu Ubezpieczeń Społecznych”.

Tegoroczna edycja konferencji odbywa się 27 kwietnia od godz. 9:00 w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie – ul. Wierzbowa 16.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejscu uczestników prosimy o ich rezerwację: e-mail: szkolenia[email protected], tel. 17 867 52 18

Uczestnictwo i materiały konferencyjne – bezpłatne.

Wojciech Dyląg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------