Targi ogrodnicze Wiosna w ogrodzie w Lutowiskach FOTO

  • 24.04.2018, 08:59 (aktualizacja 24.04.2018, 09:23)
  • at

Podziel się:

Oceń:

Targi ogrodnicze Wiosna w ogrodzie w Lutowiskach FOTO Mirosław Piela W czasie targów można było nabyć różne m.in. rodzaje drzew owocowych, krzewy i rośliny ozdobne.
Miłośnicy prac w ogrodzie uczestniczyli w Targach Ogrodniczych „Wiosna w ogrodzie” zorganizowanych przy siedzibie Nadleśnictwa Lutowiska w Lutowiskach.

Imprezę zorganizowano 22 kwietnia w godzinach od 9 do 17. Chętni wysłuchali prelekcji pod nazwą „Uprawa i pielęgnacja krzewów owocowych na przykładzie borówki amerykańskiej i maliny” poprowadzonej przez Pawła Korfantego oraz Adama Czecha, a także prelekcji „Cięcie i prowadzenie drzew owocowych” Krzysztofa Mroza.

W czasie targów można było nabyć różne rodzaje drzew owocowych takich jak: grusze, jabłonie, czereśnie, śliwy, wiśnie; krzewy owocowe: borówkę amerykańską, żurawinę, czy jagodę kamczacką; drzewa, krzewy i rośliny ozdobne: tuje jałowca, jodły, berberysy, świerki, tawuły japońskie czy pęcherznice; a także kwiaty rabatowe i balkonowe (begonie, aksamitki, pelargonie, dalie, niecierpki). Oprócz tego można było kupić narzędzia i maszyny do pracy w ogrodzie, a także wyroby wiklinowe.

Na uczestników targów czekał też poczęstunek z grilla, gorąca herbata oraz zwiedzanie żywego zielnika.

at

Zdjęcia (13)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe