Teatr BWA (Scena Młodych) zaprasza na spektakl "O tym i o owym... czyli o tym i o tamtym..."

  • 04.05.2018, 12:08
  • red.

Podziel się:

Oceń:

Teatr BWA (Scena Młodych) zaprasza na spektakl "O tym i o owym... czyli o tym i o tamtym..."
12 i 13 maja o godz. 19.30.


Teatr BWA ( Scena Młodych) powstał osiem lat temu. Scenariusz spektaklu który zainicjował działalność tej formacji, został oparty na wierszach Andrzeja Bursy.  Najnowszy spektakl  - noszący tytuł „ O tym i o owym ... czyli o tym i o tamtym..." jest swoistą klamrą, zamykającą działalność Sceny Młodzieżowej teatru BWA.  Jego scenariusz, został oparty na  tekstach literackich   S. Mrożka,   A. Bursy, M. Białoszewskiego oraz tekstach anonimowych autorów  - znalezionych w tzw. sieci... 

To co łączy obydwa spektakle  to przede wszystkim „niestandardowe" podejście do  materiału literackiego – potraktowanego jako punkt wyjścia do scenicznych poszukiwań. Tekst jest tylko pretekstem do zabawy i tworzenia nowych kontekstów – często odległych od intencji ich autorów (których serdecznie przepraszamy – ale  w teatrze inaczej się nie da...).  Życzymy miłej  zabawy i prosimy pamiętać: To Tylko Teatr!

Występują:

-Małgorzata Leszczyńska

-Klara Ostrowska

-Remigiusz Bułdak    

-Miłosz Grabek

-Kamil Husak         

Reżyseria, wybór tekstów, adaptacja – Sławomir Woźniak      

Muzyka – zespół ABC     

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe