Słup w okolicy ulicy Stróżowskiej w Sanoku leży na ziemi

  • 5.05.2018, 13:36
  • Red.
Słup w okolicy ulicy Stróżowskiej w Sanoku leży na ziemi Wojciech Winnik
Nasz czytelnik pisze: "W okolicy ul. Stróżowskiej ułożono kabel podziemny 15 kV. Ustawiono dalej, za ul Robotniczą, nowy słup innej konstrukcji, niż istniejące.

Słup istniejącej linii wysokiego napięcia, obok ul Stróżowskiej, został odcięty od podłoża i leży. Słup niedawno był malowany na zielono. Mieszkańcy dziwią się czemu odnowiony słup usunięto, a ohydne stare słupy równoległych dwóch linii spokojnie dalej stoją".

 

Co myślicie na ten temat?

Red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------