Alicja Majewska w Sanoku podczas Dnia Papieskiego

  • 7.05.2018, 11:23 (aktualizacja 07.05.2018 11:44)
  • DC
Podziel się:
Oceń:
Alicja Majewska w Sanoku podczas Dnia Papieskiego DC Na scenie podczas Dnia Papieskiego wystąpiła Alicja Majewska wraz z Włodzimierzem Korczem
W niedziele 6 maja na sanockim Rynku miał miejsce wyjątkowy koncert z okazji Dnia Papieskiego.

Tegoroczny Dzień Papieski rozpoczął się wspólną modlitwą Koronką do Miłosierdzia Bożego . Odbył się pokaz talentów młodzieży zatytułowany „Młodzi dla Jana Pawła II” oraz wspólny taniec „belgijka” Na zakończenie na scenie wystąpiła Alicja Majewska wraz z Włodzimierzem Korczem, Strzyżowskim Chórem Kameralnym pod dyrekcją prof. Grzegorza Oliwy oraz Kwartetem Smyczkowym. Artystka oczarowała sanocką publiczność, zaśpiewała swoje największe przeboje: „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Być kobietą”.


Dzień Papieski został zorganizowany przez burmistrza Miasta Sanoka oraz Parafię pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku.

DC

Zdjęcia (24)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe