Jakub Kucia, Wiktoria Kocyłowska, Jakub Pyrcak, Adam Fedak, Julia Cybuch, Julia Benewiat, Paweł Drozd i Filip Baracz - akordeoniści z Sanoka, których podziwia cała Polska

  • 9.05.2018, 09:13
  • materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:
Jakub Kucia, Wiktoria Kocyłowska, Jakub Pyrcak, Adam Fedak, Julia Cybuch, Julia Benewiat, Paweł Drozd i Filip Baracz - akordeoniści z Sanoka, których podziwia cała Polska PSM Sanok Jakub Kucia otrzymał I miejsce w konkursie Internet Music Competition w Belgradzie.
To już kolejny sukces akordeonistów z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku, którzy na przełomie kwietnia i maja wystartowali w konkursie Internet Music Competition w Belgradzie.


  Pierwsze miejsce z punktacją 94 punktów na 100 możliwych zdobył w swojej kategorii wiekowej do lat 15 Jakub Kucia z klasy Andrzeja Smolika. Pierwsze miejsce powędrowało też do Wiktorii Kocyłowskiej, uczennicy Grzegorza Bednarczyka w kategorii do lat 13.

W najmłodszych kategoriach II miejsca zdobyli: Jakub Pyrcak (z klasy Grzegorza Bednarczyka) oraz Adam Fedak, Julia Cybuch i Julia Benewiat, uczniowie Andrzeja Smolika,  jak również Paweł Drozd ze Społecznej Szkoły Muzycznej II st. w Sanoku, laureat II nagrody oraz Filip Baracz – III miejsce w kategorii muzyki rozrywkowej.

W jury zasiedli wybitni akordeoniści z Finlandii, Rosji, Serbii, Wietnamu i Polski.

  Konkurs polegał na ocenie dwóch utworów nagranych przez uczestników na video, przesłanych elektronicznie do Belgradu, umieszczeniu na stronie internetowej konkursu: www.musiccompetition.eu

materiał nadesłany
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------