Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w sprzedaży

  • 10.05.2018, 07:30 (aktualizacja 17.05.2018 20:09)
Podziel się:
Oceń:
Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w sprzedaży
Przeczytacie w nim wiele interesujących artykułów.

Turystyczny potop w Bieszczadach

O wzroście zainteresowania Bieszczadami i współczesnych turystach rozmawiamy z Przemysławem Wasiakiem, zastępcą dyrektora Bieszczadzkiego Parku Narodowego


Tylko tragedia wymusi remont

Minęło pół roku od momentu, gdy z kamienicy na styku ulic Kościuszki i Jagiellońskiej w Sanoku kawałek gzymsu runął na chodnik. Wtedy na szczęście nikt nie ucierpiał, ale szkoda, zabezpieczona siatką, po tylu miesiącach, nadal nie została naprawiona. Mieszkańcy zastanawiają się dlaczego.


W Sanoku kasztany idą na rzeź
Kasztany rosnące przy ulicy Żwirki i Wigury zniknęły. Na widok pustej ulicy wielu mieszkańcom krają się serca. Oburzeni pytają, jaki był powód wycinki drzew.


Ogromne straty na basenie

Sporo pytań i wątpliwości ze strony radnych padło w kierunku Stanisława Szelążeka, prezesa zarządu Sport Lesko w sprawie basenu.


Sto kilometrów dla Hani i Anety

Paweł Smoliński wraz z Witkiem Wajcowiczem przebiegli 100 km przez Małą Pętlę Bieszczadzką, aby zwrócić uwagę na problem chorych na mukowiscydozę.

Synagoga z Połańca - perła wśród unikatów

Takiego obiektu nie posiada żadne muzeum etnograficzne w Polsce. Budynek stanowi ewenement w skali Europy, a budowę jego zainicjowali entuzjaści tradycyjnego rzemiosła ze Stanów Zjednoczonych.


Majówka zebrała żniwo

46 wypadków, 59 rannych, jedna ofiara śmiertelna - takie pokłosie zebrała tegoroczna majówka w naszym województwie. W powiatach sanockim, leskim i bieszczadzkim obeszło się bez ofiar, ale przypadki nietrzeźwych kierowców nadal są częste.

 

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------