(Do) wolność czytania. Święto Bibliotek w Sanoku FOTO

  • 10.05.2018, 12:48 (aktualizacja 10.05.2018 13:13)
  • DC
Podziel się:
Oceń:
(Do) wolność czytania. Święto Bibliotek w Sanoku FOTO Dominika Czerwińska Spotkanie rozpoczęło się od rozmowy z poetą Januszem Szuberem.
9 maja na Placu św. Jana w Sanoku Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku zorganizowała akcję (Do)wolność czytania – poezją i prozą, na co dzień i od święta.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich co roku organizuje cykl spotkań Tydzień Bibliotek. Główne zadanie akcji polega na promowaniu czytelnictwa oraz zwróceniu uwagi na rolę czytania i bibliotek w jakości życia, edukacji, a także na podkreśleniu znaczenia zawodu bibliotekarza.

Spotkanie rozpoczęło się od rozmowy z poetą Januszem Szuberem, który niejednokrotnie poruszał w swoich wierszach życie miasta Sanoka.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji. A szersza relacja już w najbliższym numerze Korso Gazety Sanockiej.

DC

Zdjęcia (13)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------