Bieszczadnik, schronisko młodzieżowe w Lesku z szansą na remont

  • 16.05.2018, 14:00
  • TM
Podziel się:
Oceń:
Bieszczadnik, schronisko młodzieżowe w Lesku z szansą na remont Agnieszka Szczepańska Prace remontowe przy Bieszczadniku zakończą się najprawdopodobniej końcem października.
Schronisko młodzieżowe w Lesku ma szansę na lifting. Czasu jest jednak coraz mniej, poza tym trzeba pozyskać środki i zwrócić się o pomoc do organizacji samorządowych.

W sprawozdaniu wygłoszonym 20 kwietnia na sesji rady powiatu starosta Andrzej Olesiuk dużo uwagi poświęcił Szkolnemu Schronisku Młodzieżowemu "Bieszczadnik", które obsługuje również leską bursę szkolną. Starosta poinformował, że ogłoszono przetarg na dostawę żywności do SSM na rok 2018.

W latach ubiegłych ceny wahały się w granicach 80-100 tysięcy złotych. Powołano także komisję przetargową w celu przygotowania i przeprowadzenia postępowego w sprawie zamówienia publicznego, jakim jest termomodernizacja budynku "Bieszczadnika".

Jak wyjaśniała starosta Olesiuk, celem powołania komisji było już kolejne odwołanie przetargu na prace termomodernizacyjne. Sprawa rozbija się o koszty, ponieważ rewitalizacja wprawdzie odbyłaby się ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, ale starostwo musi pokryć 50 procent sumy. W celu zmniejszenia kosztów starostwo wysłało już pismo o wsparcie do urzędu marszałkowskiego. Termin prac został przesunięty do końca października bieżącego roku.

 

TM
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------