III Międzynarodowy Festiwal Piłkarstwa Dziecięcego [AKTUALIZACJA]

  • 15.05.2018, 21:02 (aktualizacja 17.05.2018 17:51)
  • materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:
III Międzynarodowy Festiwal Piłkarstwa Dziecięcego [AKTUALIZACJA]
Stowarzyszenie Aktiv Pro po raz kolejny ma przyjemność organizować Międzynarodowy Festiwal Piłkarstwa Dziecięcego na terenie Gminy Rymanów oraz Gminy Zarszyn. Festiwal odbędzie się 19-20 maja 2018 r. i rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych 2009 i młodsi oraz 2010/2011.

Obecność na Festiwalu potwierdziły kluby: Karpaty Lwów (Ukraina), Tatran Presov (Słowacja), Termalica Bruk-Bet Nieciecza, AS Progres Kraków Sandecja Nowy Sącz, Siarka Tarnobrzeg, Igloopol Dębica, a także Zemplin Michalovce (Słowacja), AS Progres Kraków, Stadion Śląski Chorzów, Piłkarskie Nadzieje Mielec, Orlik Przemyśl.

Wydarzenie o randze międzynarodowej to wielka szansa na skonfrontowanie posiadanych umiejętności dla dzieci na co dzień trenujących w Akademii Aktiv Pro. To szansa na rozgrywanie dużych zawodów sportowych, dla młodych piłkarzy wywodzących się z małych podkarpackich miejscowości oraz możliwość przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody.

Dwudniowa impreza jest adresowana dla młodych piłkarzy a także dla kibiców,  którzy chcą dopingować tak duże, międzynarodowe, przedsięwzięcie.

Impreza została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Wójta Gminy Zarszyn, Burmistrza Gminy Rymanów, PBS Sanok, ponadto wsparcia udzieliły nam takie firmy jak: Rozlewnia Celestynka z Rymanowa Zdroju, Rymatex, Piekarnia Kopacz, Piekarnia Mikosz, PGNiG Sanok, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie, a rozrywke dla dzieci zapewni Śliwkowa Kraina.


Start imprezy 19 maj, godz. 11.00 - rozpoczęcie rozgrywek na orliku w Rymanowie, Klimkówce i Wróbliku, równolegle rozgrywki odbędą się na stadionie w Nowosielcach o godz. 11.00.


Oficjalne otwarcie III Międzynarodowego Festiwalu Piłkarstwa Dziecięcego z udziałem wszystkich drużyn, odbędzie się o godz. 18.00 na stadionie w Rymanowie-Zdroju.

 

materiał nadesłany
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------