Kronika policyjna. Nietrzeźwi kierowcy, wandale i kurier, który okazał się złodziejem

  • 24.05.2018, 18:01
  • at/Informacji udzieła st. asp. Anna Oleniacz
Podziel się:
Oceń:
Kronika policyjna. Nietrzeźwi kierowcy, wandale i kurier, który okazał się złodziejem Policja Podkarpacka
Policjanci z sanockiej komendy mieli w ostatnim czasu dużo pracy. Jakiej? Dowiecie się zaglądając do kroniki policyjnej.

Policja

Sklepowy kieszonkowiec

 16 maja złodziej ukradł portfel 68-letniej kobiecie, która robiła zakupy w sklepie przy ulicy Traugutta w Sanoku. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz 120 zł.

 
Złodziej telefonu

Na ulicy Bieszczadzkiej w Zarszynie 16 maja nieznany sprawca ukradł 49-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego telefon komórkowy marki Huawei o wartości 500 zł.

 
Nietrzeźwi kierowcy


W Bukowsku 16 maja policjanci w czasie kontroli drogowej ujawnili, że 45-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Renault, będąc pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 1.13 mg/l, II - 1.15 mg/l, zaś III - 1.10 mg/l. Ponadto mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku do 12 stycznia 2019 r.
 
Zrobiony w bambuko


W Zagórzu 16 maja 44-letniego mieszkańca powiatu sanockiego wprowadzono w błąd co do umowy na wykonanie naprawy samochodu. Incydent miał miejsce w Zagórzu przy ulicy Rzemieślniczej. Usługi nie wykonano pomimo wpłaconej zaliczki oraz zakupu niezbędnych części. Pokrzywdzony straty oszacował na 2849 zł.


Złodziejski połów


W Niebieszczanach 17 maja 36-letni mężczyzna został okradziony przez dostawcę towaru. Poszkodowany na prośbę dostawcy udostępnił mu toaletę we własnym mieszkaniu, a sam przenosił zakupiony sprzęt do swojego samochodu. W tym czasie sprawca, wykorzystując nieuwagę mężczyzny, zabrał z mieszkania 10 tys. zł.

 
Kradzież portfela

18 maja nieznany sprawca włamał się do szafki ubraniowej 38-letniego mężczyzny, skąd zabrał portfel, w którym były dokumenty oraz 160 zł. Incydent miał miejsce w budynku przy ulicy Składowej w Zagórzu.

 
Nieproszeni goście


 18 maja dwaj mężczyźni wtargnęli na posesję 29-letniej kobiety przy ulicy Przelotowej w Besku. Fotografowali nieruchomość. Pomimo kilkukrotnych próśb i żądań ze strony kobiety nie opuścili posesji.

 
Agresorzy w natarciu


Na ulicy Słowackiego w Sanoku 19 maja dwóch nieznanych mężczyzn, poruszających się samochodem marki Audi, zajechało drogę 24-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego. Po wyjściu z samochodu kopali i uderzali w karoserię pojazdu mężczyzny. Straty wstępnie wyceniono na 2000 zł.

 

at/Informacji udzieła st. asp. Anna Oleniacz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe