W Lesku biegli i maszerowali z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę [ZDJĘCIA]

  • 25.05.2018, 23:07 (aktualizacja 25.05.2018, 23:21)
  • Krzysztof Lubomski

Podziel się:

Oceń:

W Lesku biegli i maszerowali z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę [ZDJĘCIA] Krzysztof Lubomski Najszybszy w zawodach była Mateusz Markuszka (drugi z prawej).
Burmistrz Miasta i Gminy Lesko wraz z tamtejszym Centrum Edukacji, Sportu i Promocji zorganizowali „Bieg i zawody Nordic Walking z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości”. W wydarzeniu uczestniczyło sporo osób z regionu, m.in. liczne grupy z Sanoka i Ustrzyk Dolnych.

Najszybsza trójka kobiet w biegu to Lena Dziubak, Agnieszka Pałasiewicz oraz Bożena Zapołoch. Wśród mężczyzn i w całych zawodach triumfował Mateusz Markuszka. Drugi był Przemysław Głuszko, a trzeci Marcin Olejarski. Biegacze mieli do pokonania 4,6 km.

W rywalizacji nordic walking pań trzykilometrową trasę jako pierwsza pokonała Małgorzata Oleksyk. Za nią znalazły się Bożena Kończewska i Katarzyna Konik. Najlepsza trójka mężczyzn to Radosław Niepokój, Jacek Konik, Kazimierz Grządziel. Najstarszym uczestnikiem zawodów był 73-letni zagórzanin Adam Pocałuń, jednocześnie zwycięzca kategorii M3 w marszu z kijami.

Więcej informacji w najnowszym numerze gazety.

Krzysztof Lubomski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
JM PZSanok
JM PZSanok 26.05.2018, 08:30
Fajowa impreza, w następnym roku będziemy na 100%.

Pozostałe