Podziękowali rodzicom - koncert w Długiem FOTO

  • 07.06.2018, 14:09
  • Anna Twardy

Podziel się:

Oceń:

Podziękowali rodzicom - koncert w Długiem FOTO Anna Twardy Kazimierz Pietrzkiewicz, który występował na scenie, zaprosił na nią swoją mamę, dziękując jej za razem spędzone lata. Były łzy i wzruszenie, które ogarnęło również publiczność.
Niezwykły hołd rodzicom, tym żyjącym i nieżyjącym, złożyli mieszkańcy Długiego, którzy w niedzielne popołudnie zorganizowali wzruszający koncert pod nazwą "Dla Ciebie Mamo, Dla Ciebie Tato".

Spotkanie zorganizowano w niedzielę, 3 czerwca, w Domu Ludowym w Długiem. Wyjątkowy scenariusz koncertu przygotowała Urszula Kuzian.

- Chodziło o to, aby złożyć hołd rodzicom - mówi. - Towarzyszyło nam mnóstwo emocji. Było wesoło i smutno, i śmiesznie. Osoby, które były obecne na widowni, mówiły, że płakały ze wzruszenia. Zwłaszcza, gdy występujący z nami pan Kazimierz zaprosił na scenę swoją mamę, która ma ponad osiemdziesiąt lat, i przy wszystkich powiedział, jak bardzo ją kocha.

Koncert rozpoczął się od pieśni ku czci Matki Boskiej. Ewelina Wronowska i Klaudia Graboń, dwie wokalistki, które pani Ula zaprosiła do współpracy, przepięknie wykonały znane i lubiane piosenki poświęcone mamom.

- Ewelina i Klaudia bardzo wzruszyły publiczność swoim śpiewem - mówi pani Urszula. - Jestem im bardzo wdzięczna. Obie są skromnymi dziewczynami, ale głosy mają wspaniałe. "List do matki" mogła zaśpiewać tylko Klaudia, która wykonała również "Uczucia te" i "Radość najpiękniejszych lat". Z kolei Ewelinka zaprezentowała takie piosenki jak " Bądź zawsze blisko mnie", "Anioły są wśród nas", "Cudownych rodziców mam" czy "Dni, których jeszcze nie znamy".

W trakcie koncertu wszystkim mamom i tatom obecnym na widowni wręczono bukiety kwiatów. Nie zapomniano również o nieżyjących rodzicach, którym dedykowano dwa wiersze. Utwory wyrecytowali pani Urszula i Jan Chmiel, który w czasie koncertu debiutował także jako wokalista piosenką "O Matce pieśń".

 

Anna Twardy

Zdjęcia (17)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe