Akademia Małego Żaka

  • 08.09.2016, 06:16
  • Opr. ST

Podziel się:

Oceń:

Akademia Małego Żaka PWSZ Sanok
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku obchodzi w bieżącym roku 15-lecie. Z tej też okazji zaprasza w swoje mury już nie tylko maturzystów i osoby dorosłe, ale także… uczniów szkoły podstawowej.

Ta nowa inicjatywa jest kolejnym wartym uwagi działaniem uczelni na rzecz społeczności lokalnej.

Oferta zajęć w Akademii Małego Żaka obejmuje przeróżne tematy, związane z prowadzonymi w PWSZ w Sanoku kierunkami studiów – od zabaw artystycznych, przez ABC pierwszej pomocy, warsztaty z kamerą telewizyjną, po ćwiczenia z fizyki, przyrody, ekonomii i zabawy sportowe. Mali studenci podzieleni zostaną na dwie grupy – klasy 1-3 oraz 4-6.

Aby zostać studentem Akademii, wystarczy do 28 września złożyć podanie oraz opłatę jednorazową na cały rok w wysokości 40 złotych. Inauguracja Akademii planowana jest na 22 października o godz. 8.30. Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu w sobotę, w cyklicznych blokach tematycznych.

Szczegóły dotyczące zapisów oraz harmonogram zajęć dostępne są na stronie internetowej Uczelni.

Opr. ST

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe