Pociągi ruszają do Gdyni. Rozkład jazdy

  • 22.06.2018, 10:02 (aktualizacja 22.06.2018, 10:17)
  • at

Podziel się:

Oceń:

Pociągi ruszają do Gdyni. Rozkład jazdy archiwum Korso Nowa trasa relacji Łupków-Jasło-Gdynia jest wynikiem wspólnych działań przewoźników PKP Intercity oraz SKPL "Cargo".
Już jutro ruszą pociągi z Łupkowa do Gdyni. Nowe połączenia to wynik współpracy dwóch kolejowych przewoźników.

Inauguracja połączeń nastąpi w sobotę, 23 czerwca. Nowa trasa relacji Łupków-Jasło-Gdynia jest wynikiem wspólnych działań przewoźników PKP Intercity oraz SKPL "Cargo".

- Będąc osobą, której udało się zainteresować SKPL naszym regionem, bardzo się cieszę z kooperacji tej firmy z wiodącym, polskim przewoźnikiem kolejowym, jakim jest PKP Intercity - mówi Jerzy Zuba, radny powiatu sanockiego, który wraz z zespołem Bieszczadersi szykuje z tej okazji nową kompozycję "Z Łupkowa do Gdyni...". - Owoc tej współpracy w postaci pociągu, który już od 23 czerwca będzie jeździł na trasie Łupków-Gdynia cieszy się coraz większym zainteresowaniem pasażerów, ale wymaga skutecznej promocji. Jestem niezwykle rad, że dokładając swoją skromną cegiełkę do tego dzieła, będę mógł jednocześnie powrócić do swej wielkiej pasji i bawić się rock`n`rollem ze świetnymi muzykami.

W związku z powstaniem nowych połączeń 15 czerwca zorganizowano jazdę testową - wycieczkę kolejową z udziałem około 300 dzieci ze szkół podstawowych w Leszczawie Dolnej i Czaszynie oraz zagórskiej Akademii Piłkarskiej "Kolejarz".

 

at

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe