Kronika policyjna. Groźby, wandale, złodzieje i pacjent z amfą

  • 29.06.2018, 06:00
  • at/Informacji udzieła st. asp. Anna Oleniacz

Podziel się:

Oceń:

Kronika policyjna. Groźby, wandale, złodzieje i pacjent z amfą Kolejny tydzień i mnóstwo pracy sanockich policjantów.
W jakich sprawach interweniowali sanoccy policjanci w ubiegłym tygodniu ? Przekonacie się czytając kronikę policyjną.

Groźby znajomego
 
Na ulicy Bieszczadzkiej w Zarszynie 19 czerwca pewien mężczyzna groził 36-letniemu mieszkańcowi powiatu krośnieńskiego.

W Sanoku na ulicy Jagiellońskiej 21 czerwca pewien mężczyzna groził 40-latkowi i jego synowi pozbawieniem życia i zdrowia.

Na ulicy Stróżowskiej w Sanoku 22 czerwca pewien mężczyzna nękał mieszkankę powiatu sanockiego i groził, że pozbawi ją życia i zdrowia.
 
Złodziej fotelika

21 czerwca złodziej ukradł fotelik do karmienia dziecka wraz z podnóżkiem z piwnicy budynku przy ulicy Witkiewicza w Sanoku. Stratę mieszkanka powiatu sanockiego szacuje na 1 000 zł.

Wandal samochodu
 
Na ulicy Langiewicza w Sanoku 22 czerwca nieznany sprawca uszkodził samochód marki BMW należący do 22-letniego mężczyzny. Wandal porysował ostrym narzędziem karoserię  pojazdu. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na około 4 500 zł.
 
Pacjent z amfą

23 czerwca 21-letniemu pacjentowi, który był przyjmowany do szpitala przy ulicy 800-lecia w Sanoku, wypadł z kieszeni pojemnik z zawartością białej substancji. Po zbadaniu testerem okazało się, że to amfetamina lub metaamfetamina. Ilość zabezpieczonej substancji wyniosła 0,59 g. Ponadto 21-latek znieważył wulgaryzmami osobę z personelu medycznego, a także groził i zaatakował ją.
 
Kradzież znaków
 
W Odrzechowej 25 czerwca skradziono trzy znaki drogowe o wartości 558 zł. Prawdopodobnie ten sam sprawca uszkodził ogrodzenie posesji, rozrywając siatkę i wyłamując słupki. Wartość zniszczeń pokrzywdzona wyceniła na 1000 zł.

 

at/Informacji udzieła st. asp. Anna Oleniacz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe