Owocny miesiąc mażoretek z Beska

  • 30.06.2018, 13:30
  • at

Podziel się:

Oceń:

Owocny miesiąc mażoretek z Beska fot. Nadesłane Wspaniałe sukcesy mażoretek z Beska to efekt ciężkiej pracy dziewczyn i ich opiekuna, Adama Robla (pierwszy z lewej).
Czerwiec dla mażoretek Sunshine z Beska okazał się pełen sukcesów. W licznych przeglądach dziewczyny uplasowały się na wysokich miejscach, zdobywając medale i puchary.

Mażoretki rozpoczęły swój zwycięski maraton od wyjazdu na Regionalny Przegląd Orkiestr do Ciechocinka. Mimo wyczerpującej dziewięciogodzinnej podróży i doskwierających upałów, występując wspólnie z Orkiestrą OSP Besko, wywalczyły pierwsze miejsce.

W drugi weekend czerwca uczestniczyły w przeglądzie Mażoretek "Majorki" w Krośnie.

- Tutaj napotkały nas małe problemy kadrowe - mówi Adam Robel, choreograf i opiekun grup. - Tuż przed przeglądem z powodu kontuzji i choroby wypadły nam z układu trzy mażoretki. Mimo to dziewczyny pokazały charakter i wskoczyły na podium, zajmując trzecie miejsce w kategorii junior.

Tydzień później udały się na szczególnie dla nich ważne Mistrzostwa Polski Mażoretek. Do Leżajska pojechały dwie grupy: juniorki i seniorki.

- Dla nowej grupy juniorek był to debiut na mistrzostwach - mówi Adam Robel. - Natomiast starsza grupa, która w tamtym roku zdobyła wicemistrzostwo Polski w kategorii junior, w tym debiutowała w kategorii senior. Dobra postawa i pełne zaangażowania zespołów sprawiło, że z Leżajska wróciliśmy z drugim wicemistrzostwem Polski w kategorii senior i nominacją na Mistrzostwa Europy w Chorwacji oraz piątym miejscem w kategorii junior.

Pan Adam dodaje, że wyniki i sukcesy są efektem ciężkiej pracy, wyrzeczeń i zaangażowania członków zespołu. Mażoretki w realizacji marzeń wspiera gmina Besko, GOK  i OSP Besko.

- Wszystkie wyniki, zdobyte medale i puchary są dla nas motywacją do dalszej pracy oraz niezwykle cennym doświadczeniem, które, mam nadzieję, zaowocuje w przyszłych latach! - cieszy się pan Adam.

 

at

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe