Kronika policyjna. Internetowy złodziej kasy, podpalacz kontenera i groźby z zagranicy

  • 06.07.2018, 13:30
  • at/Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Podziel się:

Oceń:

Kronika policyjna. Internetowy złodziej kasy, podpalacz kontenera i groźby z zagranicy
W ubiegłym tygodniu sanoccy policjanci mieli sporo pracy. Jakiej ? Dowiecie się zaglądając do kroniki policyjnej.

Internetowy złodziej kasy

Na ulicy Witkiewicza w Sanoku 26 czerwca nieznany sprawca włamał się na konto bankowe 22-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Dokonał płatności, posługując się numerem jego karty debetowej, na 2 718,01 zł.
 
Podpalacz kontenera

Na ulicy Cegielnianej w Sanoku 27 czerwca 23-letni mężczyzna umyślnie podpalił kontener na odpady. Wartość strat 49-letnia kobieta, która sprawę zgłosiła na policję, oszacowała na 1 200 zł.  
  
Groźby z zagranicy 

Na ulicy Zamkowej w Sanoku 29 czerwca pewien mężczyzna przebywający poza granicami kraju groził 22-letniej mieszkance powiatu sanockiego. Kobieta sprawę zgłosiła na policję.
 
Atak na kobietę

 
W Sanoczku 1 lipca pewien mężczyzna szarpał i odpychał 31-letnią kobietę, a następnie przewrócił ją na ziemię. Pokrzywdzona doznała licznych otarć i ran.

Nietrzeźwi kierowcy

Na ulicy Owocowej w Besku 1 lipca 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 1,76 mg/l,  II - 1,78 mg/l, zaś III - 1,82 mg/l.

Na ulicy Królowej Bony w Sanoku 2 lipca policjanci ujawnili, że 51-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Fiat pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 0,69 mg/l, zaś II - 0,47 mg/l.

at/Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe