Pisarowce/Nowotaniec: Ostre cięcie czyli utrzymanie poboczy w ładzie, a zwykły obywatel

  • 11.07.2018, 06:30
  • Tomasz Majdosz
Podziel się:
Oceń:
Pisarowce/Nowotaniec: Ostre cięcie czyli utrzymanie poboczy w ładzie, a zwykły obywatel Tomasz Majdosz Pan Edward boi się pokazać twarz - bo przecież z ludźmi mimo wszystko trzeba żyć w zgodzie - dodaje. Jak twierdzi, całe zdarzenie trwało kilka minut, jednak jego konsekwencje mogły skończyć się tragicznie. Na zdjęciu mężczyzna pokazuje miejsce, w którym doszło do nieprzyjemnego zajścia.
Wystarczy parę niewłaściwych słów i trochę emocji, aby doprowadzić do konfliktu. Co tak naprawdę wydarzyło się między Pisarowcami a Nowotańcem ?

W minionym tygodniu zadzwonił do redakcji rozgoryczony pan Edward (imię zostało zmienione). Dzisiaj emocje opadły, ale krótkie spięcie z pracownikiem koszącym pobocza mogło skończyć się tragicznie.

Według relacji poszkodowanego, poprosił on traktorzystę, aby orkanem dokładniej skosił przydrożny rów.
- Wiem, że to ciężka praca, sam kiedyś pracowałem na traktorach i kombajnach - mówi pan Edward. - Pokazałem mu miejsce, o które mi chodzi, niewielki pas obok znaku drogowego. Tyle.

Mężczyzna nie spodziewał się tak gwałtownej reakcji. Pracownik wykrzyczał w stronę pana Edwarda kilka przekleństw, po czym ostentacyjnie spuszczoną kosiarką przejechał tuż obok jego nóg. Zdenerwowany pan Edward chwilę po zdarzeniu o zachowaniu traktorzysty poinformował Powiatowy Zarząd Dróg w Sanoku.

- Nasi pracownicy są wyczuleni na takie sytuacje - dowiadujemy się z PZD, organu odpowiedzialnego za utrzymanie poboczy w powiecie - dlatego takie zdarzenie jest po prostu nieprawdziwe.

Pan Edward nie potrafi zrozumieć zachowania pracownika. Jego zdaniem ani nie krzyczał w stronę traktorzysty, ani go nie obrażał.
- Powiem panu, że dawniej ludzie byli bardziej życzliwi. W całej mojej karierze kombajnisty nigdy nie przytrafiła mi się taka przykra sytuacja.

 

Tomasz Majdosz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Marta
Marta 11.07.2018, 16:30
Facet sam sobie skos -proste.

Pozostałe