KRONIKA POLICYJNA: Internetowe oszustwa, nietrzeźwi kierowcy, rozbita głowa i wandale stolików.

  • 20.07.2018, 06:30
  • at/Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Podziel się:

Oceń:

KRONIKA POLICYJNA: Internetowe oszustwa, nietrzeźwi kierowcy, rozbita głowa i wandale stolików.
Z czym w tym tygodniu musieli zmierzyć się policjanci z sanockiej komendy? Przekonajcie się, czytając kronikę policyjną.

Zamówienia jak kamfora

W Tarnawie Dolnej 25 czerwca jedna z mieszkanek przez internet zamówiła głośnik o wartości 600 zł. Kobieta zapłaciła za towar, jednak do teraz nie otrzymała zamówienia ani też zwrotu pieniędzy. W ubiegłym tygodniu złożyła zawiadomienie o oszustwie internetowym na policję.

W Nowotańcu 9 lipca mieszkaniec powiatu sanockiego za pośrednictwem portalu internetowego kupił telefon marki Samsung o wartości 1500 zł. Zapłacił za niego przelewem. Do teraz nie otrzymał zakupionego telefonu ani zwrotu pieniędzy, a kontakt ze sprzedawcą jest niemożliwy.
 
Butelką w głowę

Na ulicy Rzecznej w Porażu 7 lipca pewien mężczyzna uderzył butelką w głowę 61-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Sprawca groził też mężczyźnie.
 
Oberwane lusterko

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 10 lipca nieznany sprawca uszkodził samochód marki Fiat, obrywając zewnętrzne lusterko. 40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wycenił straty na około 1000 zł.
 
Nietrzeźwi kierowcy

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 11 lipca 50-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Peugeot pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 0,38 mg/l, II - 0,36 mg/l, zaś III - 0,33 mg/l.

W Markowcach 16 lipca nietrzeźwy 47-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Skoda. I badanie - 0,30 mg/l, zaś II - 0,27 mg/l.
 
Atak na małolata

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 12 lipca nieznany mężczyzna wyzywał i bez powodu uderzył pięścią w głowę małoletniego syna jednej z mieszkanek powiatu sanockiego, który szedł chodnikiem z kolegą i koleżankami.
 
Rowerzysta z promilami

Na ulicy Bieszczadzkiej w Zarszynie 14 lipca rowerzysta w pewnym momencie przewrócił się i wpadł do rowu. Załoga karetki pogotowia nie stwierdziła żadnych obrażeń u mężczyzny. I badanie alkomatem wykazało 1,14mg/l, II - 1,11mg/l.

Ostrym po karoserii

Na parkingu na ulicy Daszyńskiego w Sanoku 12 lipca nieznany sprawca uszkodził samochód marki Opel, który należy do 36-letniego mieszkańca powiatu leskiego. Tylne drzwi pojazdu wandal przerysował ostrym narzędziem. Straty oszacowano na 700 zł.
 
Wybita szyba

Na ulicy Rzemieślniczej w Sanoku 15 lipca nieznany sprawca wybił szybę w samochodzie marki Mercedes i z pojazdu zabrał głośniki oraz radioodtwarzacz. Ponadto z komory silnika ukradł akumulator. Wartość strat mieszkaniec powiatu sanockiego wycenił na około 500 zł.
  
Wandale stolików

Na ulicy Starowiejskiej w Besku 17 lipca nieznani sprawcy umyślnie zniszczyli sześć stolików o łącznej wartości 1800 zł. Sprawę zgłosił 50-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

at/Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe