XXIII Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji w Komańczy

  • 26.07.2018, 16:00 (aktualizacja 27.07.2018 08:54)
XXIII Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji w Komańczy
Lokalizacja: Komańcza | plac nad Osławicą

Stanisław Bielawka Wójt Gminy Komańcza oraz Gminny Ośrodek Kultury w Komańczy zapraszają na XXIII Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji, które odbędą się w niedzielę 5 sierpnia 2018 r., na placu nad Osławicą. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 15:00.

Będziemy mogli posłuchać między innymi: spokojnego folku w wydaniu zespołu "Łem-My" z Komańczy, występu zespołu "Kecera z Jakuban", ze Słowacji, którzy zagrają również folklor usłyszymy też występu zespołu "Radio Varna" z Lublina, grającego folk w rytmie bałkańskim. Po nich wystąpi zespół  "Mr. Pollack" z Mielca, którzy zagrają Rock.

Serdecznie zapraszamy!

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe