GMINA ZARSZYN: Złoci jubilaci świętowali pięćdziesięciolecie małżeństwa

  • 29.07.2018, 13:30
  • at

Podziel się:

Oceń:

GMINA ZARSZYN: Złoci jubilaci świętowali pięćdziesięciolecie małżeństwa UG Zarszyn Dziesięć małżeństw, które wzięły ślub w 1968 roku, odnowiły swoją przysięgę małżeńską i otrzymały medale z rąk wójta Andrzeja Betleja.
W tym roku osiemnaście par małżeńskich z terenu gminy Zarszyn świętuje pięćdziesięciolecie małżeństwa, zwane złotymi godami.

Uroczystości wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie zorganizowano 17 lipca w Zarszynie. Dziesięć spośród osiemnastu par, którym przyznano wyróżnienie, wzięło udział we mszy świętej w kościele parafialnym w Zarszynie. Małżeństwa, które wzięły ślub w 1968 roku, odnowiły przysięgę małżeńską. Ślubów tym razem udzielił ks. Zdzisław Babiarz, proboszcz zarszyńskiej parafii. 

Po nabożeństwie pary wraz z zaproszonymi gośćmi przeszły do restauracji "Galicja" w Zarszynie, gdzie Andrzej Betlej, wójt gminy Zarszyn, złożył jubilatom życzenia i gratulacje oraz wręczył medale. Dla solenizantów przygotowano skromny poczęstunek. Był toast i wspomnienia, którymi dzielili się małżonkowie.

Nieobecne na uroczystości małżeństwa otrzymają odznaczenia w późniejszym terminie. 

at

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe