Biskup przejmuje MOSIR

  • 10.08.2018, 07:43 (aktualizacja 10.08.2018 08:02)
  • Sabina Tworek
Biskup przejmuje MOSIR Damian Biskup co najmniej do 30 listopada będzie kierował pracą MOSiR-u.
Od 8 sierpnia obowiązki dyrektora MOSiR-u pełni Damian Biskup, dawny członek zarządu powiatu sanockiego. Jednocześnie pensję pobiera będący na wypowiedzeniu Tomasz Matuszewski.

W środę Sanok obiegła informacja, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku ma tymczasowego dyrektora. Dla wieku zainteresowanych było to zaskoczeniem, że na stanowisko Tadeusz Piór, burmistrz Sanoka powołał Damiana Biskupa. Tym bardziej, że od dłuższego czasu w kuluarach pojawiało się jego nazwisko. 

- Podjąłem decyzję o powołaniu Damiana Biskupa na pełniącego obowiązki dyrektora MOSiR-u do czasu ogłoszenia konkursu , nie później niż do 30 listopada - potwierdził burmistrz.

- Wybrałem go na to stanowisko, ponieważ startował we wcześniejszym konkursie na dyrektora MOSiR- u . W pierwszym etapie udział brało sześciu kandydatów, do drugiego przeszło trzech, w tym Damian Biskup. W wyniku postępowania przed komisją uzyskał on drugi wynik. Dlatego w tym przypadku o jego powołaniu zdecydowało prawo kolejności - zaznacza włodarz. 

Swoją nominację skomentował także nowo powołany dyrektor Damian Biskup, oraz były już szef placówki, Tomasz Matuszewski. Ich komentarze przeczytacie w najnowszym numerze Korso Gazety Sanockiej. 

Sabina Tworek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe