Pobił matkę garnkiem, znieważył policjanta

  • 30.08.2018, 12:28 (aktualizacja 30.08.2018, 12:45)
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Pobił matkę garnkiem, znieważył policjanta KPP Sanok
Dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie 48-latek, który pijany wszczął awanturę i pobił własną matkę. Awanturnik usłyszał zarzuty znęcania się nad swoją matką oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego w trakcie interwencji.

W niedzielę policjanci przeprowadzali interwencję w Sanoku na ul. Okrężnej w związku z powiadomieniem o awanturze domowej. Na miejscu okazało się, że agresywny mężczyzna wszczął awanturę wobec swojej matki, która poleciła mu nakarmić psa. W pewnym momencie awanturnik uderzył matkę w głowę metalowym garnkiem, powodując u niej obrażenia twarzy.

Pomimo czynności policjantów i przywoływania mężczyzny do porządku, ten nie chciał się uspokoić i w pewnym momencie agresję skierował na funkcjonariuszy, znieważając ich i naruszając nietykalność cielesną jednego z nich. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci ustalili, że 48-letni mieszkaniec powiatu sanockiego od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką, poniżając ją i bijąc.

48-latek usłyszał zarzuty znęcania się nad swoją matką oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. We wtorek prokuratura na wniosek policjantów wystąpiła do sądu o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego. Sąd przychylił się do tego wniosku, zasądzając wobec niego tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy.

O karze dla mężczyzny zdecyduje sąd.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe