Znani i lubiani czytali Żeromskiego [ZDJĘCIA]

  • 10.09.2018, 12:57 (aktualizacja 10.09.2018 13:12)
  • Redakcja
Znani i lubiani czytali Żeromskiego [ZDJĘCIA] archiwum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku
W niedzielę, 9 września na Rynku Galicyjskim w Sanoku odbyło się „Narodowe Czytanie”. Tego roku znani i lubiani sanoczanie czytali „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Tegoroczną lekturą Narodowego Czytania jest "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. Jest to jedna z 44 lektur Antologii Niepodległości - pozycji czytelniczych wiążących się z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

W akcję wspólnego czytania włączyli się: Krystyna Chowaniec (harcmistrzyni ZHP), Irena Penar (naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej UMw Sanoku), Tadeusz Pióro (burmistrz Sanoka), Jakub Osika (były dyrektor MDK, kandydat na burmistrza Sanoka), Bogdan Struś (radny powiatu sanockiego), Leszek Puchała (dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Robert Handermander (muzyk, artysta), Marzena Wojtanowska (księgarnia Autorska) oraz Kateryna Krawiec i Łukasz Bałut (Młodzieżowa Dywersja Literacka).

Redakcja

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------