Zobacz najnowsze zdjęcia z placu budowy obwodnicy Sanoka [ZDJĘCIA]

  • 11.09.2018, 08:35 (aktualizacja 11.09.2018 08:48)
  • Redakcja
Zobacz najnowsze zdjęcia z placu budowy obwodnicy Sanoka [ZDJĘCIA] GDDKiA Oddział w Rzeszowie
Na trasie przebiegu obwodnicy powstanie 30 obiektów, między innymi mostów, przepustów i rond. Inwestycja warta 140 milionów złotych ma być gotowa w 2019 roku.

W ramach inwestycji powstanie blisko 7 kilometrów trasy, 11 kilometrów dróg dojazdowych, skrzyżowania, łączniki, mosty, wiadukty, chodniki oraz ścieżki dla rowerzystów. Trasa będzie przebiegała po południowej stronie miasta. Zacznie się w miejscu, gdzie droga wojewódzka z Rzeszowa dochodzi do drogi 28 w zachodniej części Sanoka i będzie łączyła się z drogą 84 na Bieszczady.

Decyzja o budowie obwodnicy Sanoka zapadła w 2013 roku. Za jej budową przemawiały statystyki, z których wynika, że na dobę przez centrum miasta przejeżdża około 25 tysięcy samochodów. Trasa ma przenieść ruch na obrzeża miasta.

Wykonawcą prac jest konsorcjum spółek: Max Bögl Polska Sp. z o. o. i Max Bögl Stiftung &Co. KG. Zakończenie inwestycji planowane jest w połowie 2019 r.

Redakcja

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------