Korso na weekend. Sprawdź, gdzie warto spędzić dwa najbliższe dni

  • 28.09.2018, 10:17 (aktualizacja 28.09.2018 11:01)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Korso na weekend. Sprawdź, gdzie warto spędzić dwa najbliższe dni archiwum Młodziezowego Domu Kultury
Zaplanuj wolny czas z Korso Gazetą Sanocką.

Strunowe refleksje muzyczne

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki 1 października (poniedziałek) o godz. 18.00 do Sali Koncertowej PSM /ul. Podgórze 25/ na koncert z cyklu Strunowe Refleksje Muzyczne z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Na scenie zaprezentują się utalentowani, młodzi muzycy wykonujący utwory muzyki klasycznej jak i rozrywkowej.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Bartosz Rejmak. Asfalty

Muzeum Historyczne w Sanoku zaprasza na otwarcie wystawy "Bartosz Rejmak. Asfalty" 28 września o godz. 18:00.

Wystawa będzie prezentowana na zamkowym poddaszu i potrwa do 21 października.

Gratka dla miłośników gier

 Zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych na cotygodniowe spotkania do filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Traugutta 17 w Sanoku. Spotkania organizowane są w każdą środę o godz. 16:00.

W repertuarze znajdą się zarówno klasyczne gry, takie jak Remik czy  Scrabble, jak i skomplikowane gry strategiczne. Spotkania prowadzi i w razie potrzeby wtajemnicza w arkana gier Łukasz Bałut, uczeń I LO i wolontariusz biblioteki, działający w grupie Młodzieżowej Dywersji Literackiej.

Fotografowanie moją pasją

Osiedlowy Dom Kultury Puchatek w Sanoku zaprasza chętnych do udziału w konkursie fotograficznym, którego tematy brzmią: Natura i krajobraz oraz Człowiek i różne przejawy jego życia. Pierwsza kategoria skierowana jest do osób do 14 roku życia, zaś druga - do młodzieży od 15 do 25 lat.

Prace należy składać do 29 października w Osiedlowym Domu Kultury Puchatek.

Śladami historii małych ojczyzn

BWA Galeria Sanocka, Urząd Miasta Sanoka oraz MBP w Sanoku zapraszają  uczniów gimnazjum oraz klas IV-VIII szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym. Do wykonania jest plakat związany z jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 Celem konkursu jest rozbudzanie postaw patriotycznych oraz podtrzymanie tradycji narodowych, poszerzanie wiedzy o niepodległości wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań kulturą i sztuką oraz kształtowanie wrażliwości i wyobraźni plastycznej.

Prace należy składać do 6 października na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku, ul. Lenartowicza 2, tel. 13 46 457 50 (sekretariat, pokój nr. 10, II piętro).

Wystawa Beaty Wójtowicz

Osiedlowy Dom Kultury Puchatek Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sanoku zaprasza na wystawę malarstwa Beaty Wójtowicz, która potrwa do 5 października. Prace można oglądać w godz 12.00 - 19.00.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------