Spotkanie autorskie w Autorskiej. Magda Adamowska opowie o swojej książce "Schematrix" [WIDEO]

  • 1.10.2018, 09:49 (aktualizacja 01.10.2018 11:40)
  • Martyna Sokołowska
Podziel się:
Oceń:
Spotkanie autorskie w Autorskiej. Magda Adamowska opowie o swojej książce Patryk Zieliński
Magda przez lata była ofiarą przemocy. Doświadczała jej we własnym domu. Chorowała na bulimię i anoreksję. Przez lata pracowała nad sobą, aby móc powiedzieć o sobie dzisiaj - zdrowa i szczęśliwa kobieta. Swoje doświadczenia opisała w książce "Schematrix". Opowie o niej w piątek w Księgarni Autorska w Sanoku. Początek spotkania z autorką o godzinie 18. Wstęp wolny.

- Ta książka jest WAŻNA i POTRZEBNA. Ona ma krzyczeć głosem tych, którym głos odebrano. Ma płakać łzami milionów dzieci poddawanych przemocy. Ma piec wstydem milionów uzależnionych kobiet i mężczyzn, potępianych i zawstydzanych przez “normalne” społeczeństwo. I ma ich wszystkich przytulić z całą czułością, jaka się zawiera w słowie ROZUMIEM - tak o swoje książce "Schematrix" mówi autorka Magda Adamowska.

Na miejscu będzie możliwość kupienia książki z podpisem autorki. Jedną książkę autorka rozlosuje wśród uczestników piątkowego spotkania.

Więcej o swoim debiucie literackim autorka opowie podczas spotkania autorskiego w Księgarni Autorska (Galeria Sanok), które odbędzie się w najbliższy piątek (5 października) o godzinie 18. Wstęp wolny.

Szczegółowe info w linku: https://www.facebook.com/events/890597907806369/.

Martyna Sokołowska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------