Konwencja PiS w Sanoku i koncertowe poparcie dla Tadeusza Pióro w walce o reelekcję na fotel burmistrza

  • 8.10.2018, 21:04 (aktualizacja 09.10.2018 11:29)
  • Martyna Sokołowska
Podziel się:
Oceń:
Konwencja PiS w Sanoku i koncertowe poparcie dla Tadeusza Pióro w walce o reelekcję na fotel burmistrza Martyna Sokołowska Tadeusz Pióro zapewniał, że ma pomysł na dalszy rozwój miasta i wie skąd wziąć na to pieniądze.
"Tak dla dalszego rozwoju Sanoka" - z tym hasłem o reelekcję na stanowisko gospodarza miasta będzie starał się Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka. Zaprezentował je oraz program, spot wyborczy i swoją "drużynę" podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się w Sanoku.

Konwencja odbyła się w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego w Sanoku. Podczas blisko trzygodzinnego spotkania Tadeusz Pióro starał się przekonać zebranych, że jest najlepszym kandydatem na stanowisko burmistrza miasta. Zaprezentował także osoby, które w wyborach będą ubiegały się o mandaty radnych miasta i powiatu. 

Program opiera się na pięciu filarach, a mianowicie: inwestycje i rozwój, przedsiębiorczość i gospodarność, zdrowie i aktywność, wsparcie juniorów i seniorów oraz piękniejsze miasto.

Podczas konwencji Tadeusz Pióro zapewniał, że ma pomysł na dalszy rozwój miasta i wie skąd wziąć na to pieniądze. Podsumował też cztery lata mijającej kadencji. Wymienił największe inwestycje, rozliczał też obietnice wyborcze sprzed czterech lat, które udało się zrealizować.

- Sporo udało się zrobić, ale przed nami nowe cele. Budujemy basen, obwodnicę i dworzec. Wyremontowaliśmy stadion i przeszło 70 w mieście, a to wszystko w zaledwie cztery lata. Pragniemy kontynuować rozpoczęte inwestycje i podejmować kolejne wyzwania. Chcemy i możemy więcej. Wiemy, jak to zrobić. Mamy sojuszników w całej Polsce. Wykorzystajmy tę szansę do końca, bo kolejnej może już nie być - mówił Tadeusz Pióro apelując o głos w październikowych wyborach.

Szerokie poparcie

Konwencja zgromadziła W Sanoku najważniejszych polityków na Podkarpaciu.

- Cztery lata temu wyrwaliśmy miasto "czerwonym", ale te cztery lata to za mało, aby wprowadzić wszystkie zmiany - rozpoczął poseł Piotr Babinetz.

Kazimierz Węgrzyn, szef powiatowych struktur PiS apelował o głosowanie w wyborach.

- Będą to wybory szczególnie ważne, bo będą dotyczyły naszej lokalnej społeczności, naszego samorządu - mówił

- To ci, którzy będą władać w mieście, powiecie i województwie będą decydować o rozwoju małej ojczyzny - kontynuowała Ewa Leniart, wojewoda podkarpacka.

- Mamy czteroletnie doświadczenie we współpracy, która świetnie się sprawdzała, także na szczeblu rządowym. Jest to możliwe dzięki dobrym włodarzom i współpracy - dodała wojewoda.

Głos zabrał także marszałek województwa Władysław Ortyl oraz posłowie PiS reprezentujący Podkarpacie, w tym Piotr Uruski, poseł ziemi sanockiej.

Cztery lata temu miałem przyjemność przewodniczyć kampanii Tadeusza Pióro, wtedy jeszcze kandydata na stanowisko burmistrza Sanoka. Kiedy obejmowaliśmy urząd nie było łatwo. Miasto było zadłużone, ale wprowadziliśmy reformy i z czasem zaczęliśmy wychodzić na prostą. Udało się ściągnąć centralne pieniądze i realizować inwestycje, o których sanoczanie marzyli - powiedział Piotr Uruski.

Prezentację kandydatów do rady miasta i powiatu poprzedził koncert Jana Pietrzaka z zespołem. 

Martyna Sokołowska

Zdjęcia (21)

  • TAGI:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
br
br 13.10.2018, 18:00
Czemu partia zgadza się na takich kandydatów ,nie pytając czy chcemy ich jeszcze raz.Nie zależy jej na wyborcach czy na ideach, które głosi.
Bo my patrzyliśmy na pracę tych ludzi przez cztery lata,
To PiS powinien się zastanowić kogo wystawia na radnych czy burmistrza , trochę boli jak muszę głosować na tych samych ludzi bo tak trzeba mimo ,że nie zależało im na moim głosie przez całą kadencję!
Niezależny kandydat był dobym fachowcem do chwili gdy ogłosił chęć kandydowania co się z nim stalo?Aż strach pomyśleć co będzie gdy popierany kandydat doszedł by znów do władzy!b
Nie!
Nie! 13.10.2018, 17:11
Wstyd, na siłę nam wciskają na burmistrza kogoś kogo my nie chcemy.juz tego pana poznaliśmy i dziękujemy! Nie można słuchać ile to zrobił,szkoda ,że przez całą kadencję taki pracowity nie był, teraz Matuszewski pokazał jak wygląda zarządzanie projektami,jak wygląda uczciwa praca na rzecz społeczeństwa teraz zryw i poparcie.
Nie chcemy poparcia sami wiemy na kogo zaglosowac nie musimy szukać poparcia w partii mamy niezależnych ,którzy nie robią zamieszania w głowach wyborców.
Dlaczego nie zaproszono byłego dyrektora MOSiR na otwarcie basenów ,zrobił coś złego?Mamy glosowans taki postępujących ludzi?
Nie dla cenzury.
Nie dla cenzury. 12.10.2018, 23:32
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,24030560,burmistrz-sanoka-spowodowal-kolizje-sluzbowym-samochodem-w.html
Pan Jan
Pan Jan 10.10.2018, 11:26
ty to sobie możesz do swoich dzieci mówić,dla ciebie durniu
jestem Pan.I naucz się czytać ze zrozumieniem.Gość mówił,
o zadłużeniu jakie przyjęli po poprzednikach,a nie zająknął
się nic o długu jaki zostanie po tej kadencji.
.,.
.,. 10.10.2018, 16:07
Jan ,ile śniegu musiała się zjeść twoja matka żeby urodzić takiego bałwana jak ty???ty dalej nic nie kumasz :) tak sobię myślę jakim ty musisz być ignorantem? Pewnie nie wiesz co to słowo oznacza? więc wyjątkowo ci podpowiem; jakim debilem musisz być?a teraz odpowiem; WIELKIM ty jesteś:):):)
.,.
.,. 10.10.2018, 07:12
Jan a ty to znasz się na ekonomi czy taki głupi jesteś?,wiesz co to są inwestycje? majątek?itp. na ile ty byłeś głupi kilka lat temu a na ile jesteś teraz? i to jest pytanie.
Ciekawy
Ciekawy 9.10.2018, 22:34
Jak się musi czuć taki Daszyk jak tam siedzi i udaje PiS-owca ? A Babiak ? A Karaczkowski ? Ż-e-n-a-d-a
WSNR
WSNR 10.10.2018, 09:30
A byli aktywiści PZPR udający teraz Demokratów u Osiki? ps szczyt szczytów sięgnął .....DNA !!! hahaha hahaha
jan
jan 9.10.2018, 14:28
"kiedy obejmowaliśmy urząd nie było łatwo.Miasto było zadłużone,ale
wprowadziliśmy reformy i czasem zaczęliśmy wychodzić na prostą".
Panie pośle jak przyjmowaliście urząd to miasto było chyba zadłużone na 37 albo 38 milionów jak dobrze sobie przypominam.A teraz na ile
będzie? Na 70 czy 75 milionów?
Lelum Polelum
Lelum Polelum 9.10.2018, 12:53
Po obejrzeniu nagrania zastanawiam się skąd u niektórych bierze się tyle tupetu żeby bez tremy, kaleczoną polszczyzną stawać przed kamerami, wymachiwać rękami i wypluwać bzdety. Marne dowcipy, zadziorność, agresja i brak samokrytyki. Poziom zjazdu PZPRu, a w tle szał, owacje i oklaski. Ktokolwiek broni/popiera taką ekipę to albo jest w partii albo pracuje w Urzędzie i boi się o stołek. Ludzie takiego pokroju nigdzie indziej, oprócz zaściankowego, małego miasta, nie odnieśliby sukcesu. Nie oczekujcie, że ci co wyjechali będą masowo wracać by być częścią tego teatrzyku propagandy. Przygnębiające.
lux
lux 9.10.2018, 10:24
Cenzura, zwalnianie, zastraszanie. O tym też była mowa?
Ad
Ad 9.10.2018, 11:16
Wszystko to co napisałeś kwalifikuje się pod paragraf jak masz dowody zgłoś do prokuratury niech się tym zajmie a jak nie to jesteś zwykłym tchórzliwym ***em znanego sortu.
Ad
Ad 10.10.2018, 09:32
Uuuuuu nie ma dowodów jest tylko świński kwik😀tak też myślałem haha, ale kwiczcie dalej tyle wam świniaki zostało.
Brawo Sanok
Brawo Sanok 9.10.2018, 07:34
Osika to trzecia liga, Matuszewski rezerwy C klasy,Brawo Pióro.
Marti
Marti 18.10.2018, 21:33
PiS powinien zmienić nazwę, bardziej by pasowało Prawo do Kłamstwa, karzeł kłamie, premier klamie, rząd klamie to jest właśnie ideologia pisowska, omamić ogłupić ... jeden z moich kolegów zapalony wyznawca PiS-u pluje złorzeczy na Europę by za kilka chwil robic sobie sesje zdjęciowa na tle budowanej obwodnicy na która cześć środków pochodzi z unii europejskiej!!!!!!!! Wyznawcy PiSu trzeba wreszcie ruszyć styropianem...

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------