Młodzi decydują i mają głos, a płaci urząd miasta

  • 11.10.2018, 12:14
  • TM
Podziel się:
Oceń:
Młodzi decydują i mają głos, a płaci urząd miasta pixabay.com
Do połowy września miały wpłynąć wnioski do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego w gminie Ustrzyki Dolne.

W terminie zgłoszono pięć wniosków, które mogły mieć szansę na realizację w 2019 roku. W zgłaszaniu projektów udział wzięła młodzież między 13 a 20 rokiem życia. Do wykorzystania na jedno zadanie przeznaczono 25 tysięcy złotych. Wśród zaproponowanych zadań znalazły się projekty: Kursy językowe dla młodzieży – hiszpański, francuski, włoski, angielski, Młodzieżowe maratony filmowe, AED w praktyce-bezpieczeństwo najważniejsze – wyposażenie szkół w przenośny defibrylator, Wykonanie siłowni zewnętrznej w Ropience oraz Samoobsługowe stacje napraw dla rowerów.

Pod koniec września komisja zweryfikowała pięć zadań. Tylko jedno dotyczące wyposażenia szkół w defibrylator nie uzyskało aprobaty, dlatego że zadanie dotyczyło bezpośrednio infrastruktury szkoły.

Do 26 października będzie można głosować na cztery pozostałe zadania.W głosowaniu mogą brać udział wszystkie osoby z terenu gminy Ustrzyki Dolne, które nie ukończyły 20 roku życia. Karty do głosowania można pobrać ze strony www.ustrzyki-dolne.pl lub bezpośrednio w budynku Urzędu Gminy Ustrzyki Dolne.

TM

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------