Z OSTATNIEJ CHWILI: Wierchy otrzymały dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki

  • 19.10.2018, 15:20 (aktualizacja 19.10.2018 15:50)
  • ST
Podziel się:
Oceń:
Z OSTATNIEJ CHWILI: Wierchy otrzymały dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki Sabina Tworek
Aż 436 tysięcy złotych przekaże rząd na rozbudowę sanockich Wierchów w ramach programu "Sportowa Szkoła".

- Budynek, który znajduje się na Wierchach będzie na pewno remontowany w przyszłym roku - mówił Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka, podczas dzisiejszej konferencji prasowej. - To wszystko jest możliwe dzięki dobrej współpracy z jednostkami wojewódzkimi, ale i z urzędami centralnymi i ministerstwem sportu.

- Mnie, jako członka sejmowej komisji sportu szczególnie cieszy ta wiadomość, tym bardziej, że to nie pierwszy raz do Sanoka trafia tak duże dofinansowanie - dodał poseł Piotr Uruski. - Po rozmowie z wiceministrem Jarosławem Stawiarskim wiem, że w Sanoku w najbliższym czasie będzie finansowanych więcej inwestycji sportowych.

ST

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
waw
waw 19.10.2018, 17:00
Pęknie to jest news. stadion nam pięknieje. Tak trzymać Burmistrzu.
sss
sss 19.10.2018, 16:56
Gratulacje Burmistrzu tak trzymać.
Tomasz Matuszewski
Tomasz Matuszewski 19.10.2018, 16:19
Bardzo się cieszę, że kolejny wniosek, którego jestem autorem otrzymał tak wysokie dofinansowanie z MSiT. Część dofinansowania obejmuje również zakres już poczynionych prac na tym obiekcie. Będzie to, tak jak obiecałem, zamknięcie kompleksowego remontu stadionu Wierchy. Budynek gospodarczy zostanie zaadoptowany na szatnie, pomieszczenia techniczne oraz małą sale konferencyjną. Mam nadzieję, że przez długie lata obiekt będzie służył mieszkańcom.

Pozostałe